Grono Pedagogiczne




DYREKCJA

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Integracyjnego Nr 1

mgr Tomasz Tomsia

Zastępcy dyrektora:

mgr Sylwia Konik
mgr Joanna Szotek
mgr Barbara Opiela
mgr Andrzej Banyś

Kierownik gospodarczy:

mgr Stanisław Gocek


Edukacja wczesnoszkolna:

  • klasa Ia /sportowa/ wychowawca: mgr Małgorzata Osuch
  • Klasa Ib /integracyjna/ wychowawca: mgr Joanna Nowosińska
    nauczyciel współorganizujący zajęcia: mgr Monika Benduch
  • Klasa Ic /integracyjna/ wychowawca: mgr Joanna Mosur
    nauczyciel współorganizujący zajęcia: mgr Marzena Pałka
  • Klasa Id /integracyjna/ wychowawca: mgr Dorota Kowalczyk
    nauczyciel współorganizujący zajęcia: mgr Jolanta Różanowska
  • Klasa Ie /ogólna/ wychowawca: mgr Anna Brzezińska
  • klasa IIa /sportowa/ wychowawca: mgr Grażyna Matyjasik
  • klasa IIb /integracyjna/ wychowawca: mgr Marta Romanek
    nauczyciel współorganizujący zajęcia: mgr Anna Gajerska
  • klasa IIc /integracyjna/ wychowawca: mgr Barbara Skipiała
    nauczyciel współorganizujący zajęcia: mgr Klaudia Guzik
  • klasa IIIa /sportowa/ wychowawca: mgr Jadwiga Soczówka
  • klasa IIIb /integracyjna/ wychowawca: mgr Aneta Sybilska
    nauczyciel współorganizujący zajęcia: mgr Anna Jędrzejek
  • klasa IIIc /integracyjna/ wychowawca: mgr Dagmara Gołąbek
    nauczyciel współorganizujący zajęcia: mgr Agnieszka Mazur
  • klasa IIId /ogólna/ wychowawca: mgr Lilla Rech

Klasy IV - VIII:

  • klasa IVa /ogólna/ wychowawca: mgr Małgorzata Wąsiel
  • Klasa Va /sportowa/ wychowawca: mgr Renata Bortnik
  • Klasa Vb /integracyjna/ wychowawca: mgr Agnieszka Łapaj
  • Klasa Vc /integracyjna/ wychowawca: mgr Agata Czerniak
  • Klasa Vd /ogólna/ wychowawca: mgr Małgorzata Kaszewska
  • Klasa Ve /ogólna/ wychowawca: mgr Ewa Hołaj - Dryńska
  • Klasa Vf /ogólna/ wychowawca: mgr Karina Kyzioł
  • Klasa VIa / ogólna/ wychowawca: mgr Małgorzata Curyło - Maciąg
  • Klasa VIb /integracyjna/ wychowawca: mgr Maria Michalik
  • Klasa VIc/integracyjna/ wychowawca: mgr Joanna Kosmala
  • Klasa VId /ogólna/ wychowawca: mgr Maria Wójcik
  • Klasa VIe /ogólna/ wychowawca: mgr Anna Krzystanek
  • Klasa VIIa /ogólna/ wychowawca: mgr Jowita Gajos - Niewiara
  • Klasa VIIb /integracyjna/ wychowawca: mgr Ewelina Osak
  • Klasa VIIc /integracyjna/ wychowawca: mgr Renata Baran
  • Klasa VIId /ogólna/ wychowawca: mgr Ewa Sroka
  • Klasa VIIIa /ogólna/ wychowawca: mgr Joanna Jurkiewicz
  • Klasa VIIIb /integracyjna/ wychowawca: mgr Wanda Skóra
  • Klasa VIIIc /integracyjna/ wychowawca: mgr Maria Świda - Obrycka
  • Klasa VIIId /ogólna/ wychowawca: mgr Anna Witecka
  • Nauczyciele przedmiotowi:

  • język polski:
    mgr Anna Łuszczak
    mgr Aldona Kowal
    mgr Małgorzata Curyło - Maciąg
    mgr Renata Bortnik
    mgr Iwona Nocoń
    mgr Joanna Barzycka
    mgr Marta Marszałek
  • język angielski:
    mgr Piotr Dąbrowa
    mgr Anna Witecka
    mgr Ewa Sroka
    mgr Anna Kania
    mgr Anna Krzystanek
    mgr Justyna Tarnowska
    mgr Marzena Herzyk
    mgr Ewa Hołaj - Dryńska
  • język niemiecki:
    mgr Aleksandra Gądek - Tracz
    mgr Katarzyna Stanisławska
  • język francuski:
    mgr Ewa Łonak
  • matematyka:
    mgr Elżbieta Lis
    mgr Małgorzata Wąsiel
    mgr Małgorzata Kaszewska
    mgr Anna Haberka - Felisiak
    mgr Kyzioł Karina
    mgr Elżbieta Lis
    mgr Ewa Płowiec - Porada
  • historia:
    mgr Jerzy Kubok /etyka/
    mgr Elżbieta Bednarz
    mgr Ewa Hołaj - Dryńska
    mgr Sylwia Konik
  • przyroda/biologia:
    mgr Danuta Stach
    mgr Małgorzata Karcz - Rogóż
    mgr Maria Wójcik
  • chemia:
    mgr Katarzyna Czeladzka-Synowiec
    mgr Urszula Bednarz-Skawińska
  • fizyka:
    mgr Magdalena Kajdan
  • geografia/wos:
    mgr Barbara Dąbek
    mgr Jolanta Różanowska
  • edukacja dla bezpieczeństwa:
    mgr Paweł Wilk
  • muzyka:
    mgr Elżbieta Sigeda
  • plastyka:
    mgr Joanna Jurkiewicz
  • informatyka:
    mgr Tomasz Tomsia
    mgr Joanna Szotek
    mgr Jadwiga Kluczewska
    mgr Grażyna Matyjasik
  • technika:
    mgr Małgorzata Wąsiel
    mgr Gabriela Leisner
  • wychowanie fizyczne:
    mgr Andrzej Banyś
    mgr Krzysztof Lis
    mgr Tomasz Michalik
    mgr Małgorzata Panasiuk
    mgr Olimpia Ocieczek - Mrówka
    mgr Jacek Czerniak
    mgr Jowita Gajos - Niewiara
    mgr Małgorzata Foryś
    mgr Małgorzata Lekston
    mgr Agnieszka Foryś
    mgr Iwona Pieniążek
    Przemysław Wójcikowski
  • religia:
    mgr Edyta Kwiecień
    mgr Ewa Jarno - Sadowska
    ks. Paweł Kurczab
    mgr Anna Marzęcka
  • przygotowanie do życia w rodzinie:
    mgr Joanna Tylnicka
  • rewalidacja:
    mgr Agnieszka Słuszniak - Ziarko
    mgr Marta Kulig - Bąk
  • logopeda:
    mgr Magda Piątek - Marcinkowska
    mgr Ewa Kwaśniewska
  • pedagog:
    mgr Anna Skokoń
    mgr Aneta Chmiel
    mgr Patrycja Tomsia
  • psycholog:
    mgr Agnieszka Jałowiec
  • nauczyciele biblioteki:
    mgr Małgorzata Kluczewska
    mgr Agnieszka Warzecha - Szymczak
    mgr Marta Marszałek
  • wychowawcy świetlicy:
    mgr Marta Kaczmarczyk - kierownik
    mgr Katarzyna Żmudka
    mgr Magdalena Muszalska
    mgr Sonia Piekoszewska
    mgr Anita Sapun
    mgr Katarzyna Stanisławska
    mgr Maria Świda - Obrycka
    mgr Jowita Gajos - Niewiara