Osiągnięcia






OSIĄGNIĘCIA - 2019/2020


Nadia Płonka klasa IIIa zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Wiersze na wesoło w poezji dziecięcej".
Pracowała pod opieką p. Jadwigi Soczówki i Małgorzaty Kluczewskiej.





W tym roku szkolnym Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" został przeprowadzony w formie zdalnej, za pośrednictwem platformy dzwonek.pl. Udział w konkursie zadeklarowało 75 uczniów z klas II - VIII. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział. Gratulujemy osiągniętych wyników.
Poniżej lista nagrodzonych uczniów:
Wynik bardzo dobry:
Bartosz Barzycki
klasa 4a punkty:120,00
Wyróżnienie:
Giemzik Aleksander klasa 2a - punkty:98,75
Żuchowicz Filip klasa 2a - punkty:98,75
Mystek Grzegorz klasa 3d - punkty:107,50
Straś Kamila klasa 5f - punkty:138,75
Hudzik Nadia klasa 6f - punkty:141,25
Grzanka Jan klasa 7a - punkty:122,50


Nagroda w konkursie na projekt edukacyjny zrealizowany w Centrach Wsparcia Uczniów Zdolnych.

Uczniowie:
Karolina Barczyk klasa 7a
Jan Grzanka klasa 7a
Wiktoria Śliwa klasa 7a
Bartosz Mączka klasa 7b
Anna Prus klasa 7c
Wiktoria Kwapińska klasa 8b
Magdalena Paś klasa 8b
Mikołaj Dobrowolski klasa 8c
Aleksandra Nawara klasa 8c
Kacper Stach klasa 8d
OPIEKUN: Małgorzata Wąsiel


Alfik Matematyczny:
Bartosz Barzycki klasa 4a
Miejsce w Województwie: 34
Miejsce w Kraju: 311
Procent punktów możliwych do uzyskania: 75
Nagroda: Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
OPIEKUN: Małgorzata Wąsiel


Wiktoria Kwapińska klasa VIIIb została finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.
Pracowała pod opieką p. Joanny Barzyckiej. GRATULUJEMY!!!






Nadia Hudzik klasa VIe zajęła II miejsce w Miejsko - Gminnym Konkursie "Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą".
Pracowała pod opieką p.M.Karcz-Rogóż, M.Kaszewskiej, D.Stach


Piotr Dyrduł klasa IIIa został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego "Kaktus".
Pracował pod opieką p. Jadwigi Soczówki. GRATULUJEMY!!!













OPIEKUNOWIE: Małgorzata Kluczewska i Joanna Barzycka


Konkurs Kolęd i Pastorałek

Wyróżnienie:
Emilia Falkowska, Wiktoria Pasternak, Urszula Jureczko
klasa 5e
Opiekun: Elżbieta Sigeda
Dominika Walnik klasa 2c
Opiekun: pani Barbara Skipiała
Eliza Ślusarek klasa 5b
Opiekun: Agnieszka Łapaj, Elżbieta Sigeda
Anna Wójcik klasa 5c
Opiekun: Agata Czerniak


OSIĄGNIĘCIA - 2018/2019

VI MIEJSCE W MAŁOPOLSCE !!!
W KLASYFIKACJI IGRZYSK DZIECI W RAMACH MAŁOPOLSKIEGO SYSTEMU WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

kliknij w zdjęcie




Lp. KONKURS UCZESTNICY KLASA MIEJSCE OPIEKUN
1 Małopolski Konkurs Matematyczny Anita Pieniążek VIIIc I
etap szkolny
Małgorzata Kaszewska
Małopolski Konkurs Matematyczny Piotr Brzeziński VIIIa II
etap szkolny
Małgorzata Wąsiel
Małopolski Konkurs Matematyczny Wiktoria Kwapińska VIIb III
etap szkolny
Karina Kyzioł
Małopolski Konkurs Matematyczny Adam Szymanek VIIIa III
etap szkolny
Małgorzata Wąsiel
2 Wojewódzki Biblijny Konkurs Tematyczny "Z dobrą nowiną przez życie" Alicja Jesień Vd kwalifikacja
do etapu
rejonowego
Edyta Kwiecień
Wojewódzki Biblijny Konkurs Tematyczny "Z dobrą nowiną przez życie" Maria Walusiak VId kwalifikacja
do etapu
rejonowego
Edyta Kwiecień
3 Powiatowy Konkurs Recytatorski Julia Kowalczyk IIa I
kwalifikacja
do etapu
gminnego
Jadwiga Soczówka
Powiatowy Konkurs Recytatorski Nadia Płonka IIa udział
w etapie powiatowym
Jadwiga Soczówka
Powiatowy Konkurs Recytatorski Jagoda Molenda IIc III
kwalifikacja
do etapu
gminnego
Dagmara Gołąbek
Agnieszka Mazur
4 Miejsko - Gminny Konkurs Kaligraficzny Piotr Dyrduł IIa wyróżnienie
w etapie
gminnym
Jadwiga Soczówka
5 Miejsko - gminny Konkurs "Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą" Szymon Kocjan VId wyróżnienie
etap miejsko-gminny
Małgorzata Karcz-Rogóż
Jolanta Podlewska-Caraballo
Małgorzata Wąsiel
Danuta Stach
Miejsko - Gminny Konkurs "Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą" Jakub Kędzierski VId udział
etap miejsko-gminny
Małgorzata Karcz-Rogóż
Jolanta Podlewska-Caraballo
Małgorzata Wąsiel
Danuta Stach
Miejsko - Gminny Konkurs "Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą" Mateusz Lis VIa wyróżnienie
etap miejsko-gminny
Małgorzata Karcz-Rogóż
Jolanta Podlewska-Caraballo
Małgorzata Wąsiel
Danuta Stach
6 Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bombka choinkowa" Jan Czarnota IId II
finał
Lilla Rech
7 Miejsko - gminny Konkurs "Kolęd i Pastorałek" Anna Wójcik IVc II
finał
kat: solista
Agata Czerniak
Miejsko - gminny Konkurs "Kolęd i Pastorałek" Oliwia Kotas VIId II
finał
kat: solista
Elżbieta Sigeda
Miejsko - gminny Konkurs "Kolęd i Pastorałek" Zespół wokalny III
finał
kat: zespół
Elżbieta Sigeda
8 Powiatowy Konkurs "Jesień w lesie, grzyby niesie" Julia Kowalczyk IIa I
finał
Jadwiga Soczówka
Powiatowy Konkurs "Jesień w lesie, grzyby niesie" Amelia Chmiest IIa wyróżnienie
finał
Jadwiga Soczówka
9 Powiatowy Konkurs "Omnibus, wiem wszystko" Amelia Chmiest IIa udział
etap miejsko-gminny
Jadwiga Soczówka
Powiatowy Konkurs "Omnibus, wiem wszystko" Helena Kudio Ib udział
etap miejsko-gminny
Marta Romanek
Agnieszka Stankiewicz
Powiatowy Konkurs "Omnibus, wiem wszystko" Bartosz Barzycki III I
etap powiatowy
Małgorzata Osuch
10 Powiatowy Konkurs "DEXTER" Bartosz Barzycki III udział
etap powiatowy
Małgorzata Osuch
Powiatowy Konkurs "DEXTER" Kocot Maciej III udział
etap miejsko-gminny
Małgorzata Osuch
Powiatowy Konkurs "DEXTER" Krawczuk Wojciech III udział
etap miejsko-gminny
Małgorzata Osuch
11 Konkurs plastyczny "NO PROMIL - NO PROBLEM" Pola Falkowska Ia wyróżnienie
etap powiatowy
Grażyna Matyjasik
12 Konkurs piosenki "OLKUSKI SŁOWIK" Dominika Walnik Ic II
etap miejsko - gminny
Barbara Skipiała
Konkurs piosenki "OLKUSKI SŁOWIK" Anna Wójcik IVc wyróżnienie
etap miejsko - gminny
Elżbieta Sigeda
13 Powiatowy Konkurs Przyrodniczy Paulina Kulig IIa III
etap powiatowy
kat.plastyczny
Jadwiga Soczówka
14 Powiatowy Konkurs Literacki
"Ja i mój świat na drogach ku wolności."
Kornelia Szlachta IIIa/gimn./ I
etap powiatowy
kat.opowiadanie
Joanna Barzycka
Powiatowy Konkurs Literacki
"Ja i mój świat na drogach ku wolności."
Maja Braumberger VIId I
etap powiatowy
kat.dramat
Iwona Nocoń
15 Małopolski Konkurs Języka Polskiego Katarzyna Śliwoń IIIa/gimn./ finalista Joanna Barzycka
16 Małopolski Turniej Wiedzy o Teatrze Magdalena Mitka IIIa/gimn./ I Joanna Barzycka
Małopolski Turniej Wiedzy o Teatrze Aleksandra Madej IIIa/gimn./ wyróżnienie Joanna Barzycka
17 Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej "To jest Moja Matka,ta Ojczyzna" Maria Sioła IIIa/gimn./ III Joanna Barzycka
18 XVI Krakowski Konkurs Recytatorski Maria Sioła IIIa/gimn./ II Joanna Barzycka
19 VIII Powiatowy Konkurs na Twórczość Literacką "Ja i mój świat na drogach ku wolności" Kornelia Szlachta IIIa/gimn./ I Joanna Barzycka
20 IV Małopolski Konkurs na Recenzję Teatralną dla Uczniów Szkół Podstawowych i Ponadgimnazjalnych Julita Mosur IIIa/gimn./ II Joanna Barzycka
IV Małopolski Konkurs na Recenzję Teatralną dla Uczniów Szkół Podstawowych i Ponadgimnazjalnych Kornelia Szlachta IIIa/gimn./ III Joanna Barzycka
21 X Powiatowy Konkurs "Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce" Julia Kocjan IIIa/gimn./ II Joanna Barzycka
X Powiatowy Konkurs "Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce" Julita Mosur IIIa/gimn./ III Joanna Barzycka
22 Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów Maria Sioła IIIa/gimn./ I Joanna Barzycka
Małgorzata Kluczewska
Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów Weronika Mosur IIIa/gimn./ wyróżnienie Joanna Barzycka
Małgorzata Kluczewska
23 Konkurs "W Srebrnym Grodzie" Wiktoria Kwapińska
Magdalena Paś
Jakub Kluczewski
VIIb

VIIb

VIIa
III Joanna Barzycka
Anna Brzezińska
Konkurs "W Srebrnym Grodzie" Julia Kyzioł
Michał Pasich
Fabian Starczyński
Ib

IIa

IIa
II Marta Romanek
Jadwiga Soczówka
24 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" Piotr Dyrduł IIa wyróżnienie Jadwiga Soczówka

OSIĄGNIĘCIA - 2017/2018

Lp. KONKURS UCZESTNICY KLASA MIEJSCE OPIEKUN
1 XXIII Konkurs Wiedzy Biblijnej Agnieszka Prykowska VIIc kwalifikacja
do finału
Ewa Sadowska
XXIII Konkurs Wiedzy Biblijnej Julia Walasek VIIa II
etap szkolny
ks. Paweł Kurczab
XXIII Konkurs Wiedzy Biblijnej Jan Grzanka Va III
etap szkolny
Edyta Kwiecień
2 Wojewódzki Biblijny Konkurs Tematyczny "Z dobrą nowiną przez życie" Alicja Jesień IVd kwalifikacja
do etapu
rejonowego
Edyta Kwiecień
Wojewódzki Biblijny Konkurs Tematyczny "Z dobrą nowiną przez życie" Mateusz Skałka IVe kwalifikacja
do etapu
rejonowego
Edyta Kwiecień
Wojewódzki Biblijny Konkurs Tematyczny "Z dobrą nowiną przez życie" Maciej Gawęda IVd kwalifikacja
do etapu
rejonowego
Edyta Kwiecień
3 Powiatowy Konkurs Recytatorski Wiktoria Pasternak IIIe II
etap powiatowy
Grażyna Matyjasik
Powiatowy Konkurs Recytatorski Pola Wójcik IIIe III
etap gminny
Grażyna Matyjasik
Powiatowy Konkurs Recytatorski Jagoda Molenda Ic III
etap szkolny
Monika Bugała
Dagmara Gołąbek
4 Powiatowy Konkurs "Jesień w lesie grzyby niesie" Olaf Zagraba Ia wyróżnienie
kat.
model
przestrzenny
Jadwiga Soczówka
Powiatowy Konkurs "Jesień w lesie grzyby niesie" Alicja Adamus Id wyróżnienie
kat.
model
przestrzenny
Lilla Rech
Powiatowy Konkurs "Jesień w lesie grzyby niesie" Inga Ziarko IIIe I
kat.
plakat
Agnieszka
Słuszniak - Ziarko
Powiatowy Konkurs "Jesień w lesie grzyby niesie" Sara Kazanecka IIa I
kat.
album
Osuch Małgorzata
Powiatowy Konkurs "Jesień w lesie grzyby niesie" Rita Satora IIIa II
kat.
album
Maria Świda - Obrycka
Powiatowy Konkurs "Jesień w lesie grzyby niesie" Julia Kowalczyk Ia III
kat.
album
Dorota Kowalczyk
5 Miejsko-Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek Hanna Ćwik IIa wyróżnienie Małgorzata Osuch
Miejsko-Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek Karolina Janus IIa wyróżnienie Małgorzata Osuch
Miejsko-Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek Magdalena Paś II
finał
Urszula Baran
Miejsko-Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek Julia Walasek
Hanna Chmiest
II
finał
Urszula Baran
6 Powiatowy Konkurs Plastyczny "Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce". Wiktoria Kwapińska VIb I
finał
Urszula Baran
Joanna Jurkiewicz
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce". Maja Mączka IVb II
finał
Joanna Jurkiewicz
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce". Stanisław Mączka VId III
finał
Joanna Jurkiewicz
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce". Wiktor Makowski VIIb wyróżnienie Anna Brzezińska
7 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie - tradycje i współczesność". Marcin Spyt IVe laureat Joanna Jurkiewicz
8 Powiatowy Konkurs "Życie i twórczość Jana Sebastiana Bacha" Agnieszka Prykowska VIIc II
finał
Urszula Baran
Powiatowy Konkurs "Życie i twórczość Jana Sebastiana Bacha" Maria Orczyk VIIc IV Urszula Baran
9 Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus" Bianka Dzięcioł IIId I
etap szkolny
Barbara Skipiała
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus" Tymoteusz Madejski IIIe II
etap szkolny
Grażyna Matyjasik
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus" Iga Kłeczek IIId III
etap szkolny
Barbara Skipiała
10 Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Mały Mistrz Ortografii" Tymoteusz Madejski IIIe I
etap szkolny
Grażyna Matyjasik
Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Mały Mistrz Ortografii" Szymon Gładys IIIb II
etap gminny
Joanna Nowosińska
Marta Kulig-Bąk
Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Mały Mistrz Ortografii" Bianka Dzięcioł IIId VI
etap gminny
Barbara Skipiała
11 Miejsko - Gminny Konkurs Ekologiczny Tymoteusz Madejski IIIe I
etap miejsko-gminny
Grażyna Matyjasik
Miejsko - Gminny Konkurs Ekologiczny Kamila Straś IIIf II
etap szkolny
Joanna Kosmala
Miejsko - Gminny Konkurs Ekologiczny Gabriel Kopeć IIIf III
etap szkolny
Joanna Kosmala
Miejsko - Gminny Konkurs Ekologiczny
kat. plastyczny
Bianka Dzięcioł IIId kwalifikacje
etap szkolny
Barbara Skipiała
Miejsko - Gminny Konkurs Ekologiczny
kat. plastyczny
Amelia Kiełtyka VIa kwalifikacje
etap szkolny
Joanna Jurkiewicz
Miejsko - Gminny Konkurs Ekologiczny
kat. plastyczny
Zuzanna Polak VIIa kwalifikacje
etap szkolny
Joanna Jurkiewicz
12 Konkurs Powiatowy - "Międzynarodowy Dzień Wody" Angelika Szczęsna IVd III
finał
Joanna Jurkiewicz
13 Powiatowy Konkurs Przyrodniczy Szkół Podstawowych - "Wędrówki po Polsce" drużyna w składzie:
Agnieszka Prykowska kl.VIIc
Jakub Martynów kl.VIIb
Karolina Barczyk kl. Va
III
finał
Danuta Stach
Małgorzata Karcz-Rogóż
14 Miejsko-Gminny Konkurs - "W Srebrnym Grodzie" drużyna w składzie:
Wiktoria Czarnota kl.VIb
Jakub Kluczewski kl.VIa
Wiktoria Kwapińska kl.VIb
I
finał
Joanna Barzycka
Danuta Stach
Jerzy Kubok
Joanna Jurkiewicz
Miejsko-Gminny Konkurs - "W Srebrnym Grodzie" drużyna w składzie:
Filip Szotek
Tymoteusz Madejski
Emilia Falkowska
IIIe kwalifikacje
etap szkolny
Grażyna Matyjasik
15 Miejsko-Gminny Konkurs - "EKO - PLAST" Agata Panasiuk IIIa kwalifikacje
etap szkolny
Maria Świda-Obrycka
Miejsko-Gminny Konkurs - "EKO - PLAST" Wiktoria Pasternak IIIe kwalifikacje
etap szkolny
Grażyna Matyjasik
16 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - "Kangur"
kat. Żaczek
Bartosz Barzycki IIa wyróżniony Małgorzata Osuch
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - "Kangur"
kat. Maluch
Maciej Gawęda IVd wyróżniony Małgorzata Kaszewska
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - "Kangur"
kat. Beniamin
Jakub Kluczewski VIa wyróżniony Jolanta Podlewska - Caraballo
17 Powiatowy Konkurs Plastyczny - "Co się komu w duszy gra" Mateusz Gądek VIb I
finał
Dorota Kowalczyk
Powiatowy Konkurs Plastyczny - "Co się komu w duszy gra" Wiktor Chmiest VIIb II
finał
Anna Brzezińska
Powiatowy Konkurs Plastyczny - "Co się komu w duszy gra" Michał Chmiest VIc III
finał
Dorota Kowalczyk

Wyróżnienie w Konkursie "Bliżej Teatru" kat. edukacja i uczestnictwo

I Wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim"Świat oczami młodych" dla naszej uczennicy
Wiktorii Sujki kl.Vb




/kliknij na miniaturę dyplomu/

Dyplom Wiktorii



Dyplom dla szkoły



08-09.02.2018r. - Finały Wojewódzkich Małopolskich Igrzysk Dzieci w Pływaniu.

W dniach 08-09.02.2018 roku w Nowym Sączu odbyły się Finały Wojewódzkich Małopolskich Igrzysk Dzieci w Pływaniu.
Uczniowie reprezentujący szkołę podstawową numer dwa pod opieką Przemysława Wójcikowskiego i Krzysztofa Lisa stanęli na wysokości zadania i przywieźli do Olkuszu 9 medali różnego kruszcu.
A oto Nasi Medaliści
STYL DOWOLNY
*2008-2010*
1. Halkiewicz Maciej SP 2 Olkusz
3. Wioska-Kaganiec Wiktoria SP 2 Olkusz

STYL GRZBIETOWY
*2005-2007*
3. Kluczewski Jakub SP 2 Olkusz
*2008-2010*
3. Młodzik Maksymilian SP 2 Olkusz
STYL KLASYCZNY
*2005-2007*
2. Jarosz Helena SP 2 w Olkuszu
*2008-2010*
2. Mączka Klaudia SP 2 w Olkuszu
STYL MOTYLKOWY
*2008-2010*
3. Wójcikowski Patryk SP 2 Olkusz
SZTAFETY
3. SP 2 Olkusz Dziewczęta
3. SP 2 Olkusz Chłopcy



OSIĄGNIĘCIA - 2016/2017

Lp. KONKURS UCZESTNICY KLASA MIEJSCE OPIEKUN
1 XXII Konkurs Wiedzy Biblijnej Agnieszka Prykowska VIc I
etap szkolny
ks.Konrad Mruk
XXII Konkurs Wiedzy Biblijnej Jakub Kluczewski Va II
etap szkolny
Ewa Sarecka
XXII Konkurs Wiedzy Biblijnej Julia Walasek VIa III
etap szkolny
Ewa Sarecka
2 Wojewódzki Biblijny Konkurs Tematyczny "Z dobrą nowiną przez życie" Agnieszka Prykowska VIc II
etap dekanalny
ks.Konrad Mruk
Wojewódzki Biblijny Konkurs Tematyczny "Z dobrą nowiną przez życie" Martyna Pasich VIa II
etap szkolny
Ewa Sarecka
Wojewódzki Biblijny Konkurs Tematyczny "Z dobrą nowiną przez życie" Hanna Chmiest VIa III
etap szkolny
Ewa Sarecka
3 Małopolski Konkurs Matematyczny Wiktoria Kwapińska Vb I
etap szkolny
Jolanta Podlewska - Caraballo
Małopolski Konkurs Matematyczny Wiktor Starczyński VIa I
etap szkolny
Małgorzata Wąsiel
Małopolski Konkurs Matematyczny Bartłomiej Radwański Vd II
etap szkolny
Urszula Kaliś
Małopolski Konkurs Matematyczny Magdalena Paś Vb III
etap szkolny
Jolanta Podlewska - Caraballo
Małopolski Konkurs Matematyczny Jakub Kluczewski Va III
etap szkolny
Jolanta Podlewska - Caraballo
4 Powiatowy Konkurs Recytatorski Zuzanna Pietsch IIIa I
etap szkolny
Jadwiga Soczówka
Powiatowy Konkurs Recytatorski Anna Wójcik IIc II
etap szkolnyo
Ewa Rendak - Szczerba
Powiatowy Konkurs Recytatorski Emilia Falkowska IIe III
etap szkolny
Grażyna Matyjasik
5 Małopolski Konkurs Humanistyczny Martyna Pasich VIa I
etap szkolny
Anna Łuszczak
Małopolski Konkurs Humanistyczny Julia Walasek VIa II
etap szkolny
Anna Łuszczak
Małopolski Konkurs Humanistyczny Wiktoria Kwapińska Vb III
etap szkolny
Joanna Barzycka
6 Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jesień w lesie grzyby niesie" Sara Kazanecka I II
kat. album
Małgorzata Osuch
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jesień w lesie grzyby niesie" Wiktoria Mosur IIIe II
kat. album
Magda Piątek - Marcinkowska
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jesień w lesie grzyby niesie" Inga Ziarko IIe III
kat. plakat
Grażyna Matyjasik
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jesień w lesie grzyby niesie" Szymon Synowiec I I
kat. praca przestrzenna
Małgorzata Osuch
7 III Miejsko-Gminny Konkurs Kaligraficzny Marta Czerniak IIIb II Lilla Rech
Maria Michalik
8 "Myszką malowane" - Miejsko - Gminny Konkurs Informatyczny Kamila Straś IIf I
etap szkolny
Joanna Kosmala
"Myszką malowane" - Miejsko - Gminny Konkurs Informatyczny Patrycja Prykowska IIIe II
etap szkolny
Magda Piątek - Marcinkowska
"Myszką malowane" - Miejsko - Gminny Konkurs Informatyczny Kalina Kościńska IIId III
etap szkolny
Marta Romanek
9 Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus" Kacper Halaczek IIIa I
etap szkolny
Jadwiga Soczówka
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus" Mateusz Skałka IIIe II
etap szkolny
Magda Piątek - Marcinkowska
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus" Julia Ciszewska IIIc III
etap szkolny
Sylwia Konik
Dagmara Gołąbek
10 Powiatowy Konkurs Matematyczny "Dexter" Adam Ślązak IIIa I
etap szkolny
Jadwiga Soczówka
Powiatowy Konkurs Matematyczny "Dexter" Kacper Siewierski IIIa II
etap szkolny
Jadwiga Soczówka
Powiatowy Konkurs Matematyczny "Dexter" Mikołaj Ćwik IIIa III
etap szkolny
Jadwiga Soczówka
Powiatowy Konkurs Matematyczny "Dexter" Patrycja Prykowska IIIe III
etap szkolny
Magda Piątek - Marcinkowska
Powiatowy Konkurs Matematyczny "Dexter" Agnieszka Piechowicz IIIc IV
etap gminny
Sylwia Konik
Dagmara Gołąbek
11 Miejsko - Gminny Konkurs Matematyczny "Olkusz, moje miasto" Marta Czerniak IIIb I
etap szkolny
Lilla Rech
Maria Michalik
Miejsko - Gminny Konkurs Matematyczny "Olkusz, moje miasto" Zofia Barczyk IIId II
etap szkolny
Marta Romanek
Miejsko - Gminny Konkurs Matematyczny "Olkusz, moje miasto" Angelika Szczęsna IIId III
etap szkolny
Marta Romanek
Miejsko - Gminny Konkurs Matematyczny "Olkusz, moje miasto" Maciej Halkiewicz IIa IV
etap szkolny
Maria Świda - Obrycka
12 XII edycja Powiatowego Konkursu Przyrodniczego "Życie w srodowisku lądowym" Jakub Kluczewski
Jakub Martynów
Agnieszka Prykowska
Va
VIb
VIc
I
etap powiatowy
Danuta Stach
Małgorzata
Karcz-Rogóż
13 Miejsko - Gminny Konkurs Ekologiczny Zuzanna Pietsch IIIa I
etap finałowy
kat.wiedzowy
Jadwiga Soczówka
Miejsko - Gminny Konkurs Ekologiczny Gołąbek Hanna IIIb II
etap finałowy
kat.wiedzowy
Lilla Rech
Maria Michalik
Miejsko - Gminny Konkurs Ekologiczny Tymoteusz Madejski IIe III
etap finałowy
kat.wiedzowy
Grażyna Matyjasik
Miejsko - Gminny Konkurs Ekologiczny Anita Pieniążek
Radosław Rogulski
VIc I
etap finałowy
kat.plastyczny
Urszula Baran
Anna Brzezińska
14 Diecezjalnym Konkursie na Tryptyk Wielkanocny Marcin Spyt IIIe wyróżnienie
etap finałowy
Edyta Kwiecień
Magda Piątek Marcinkowska

SUKCES!!!

Nasza szkoła zajęła 10 miejsce spośród wszystkich szkół podstawowych województwa małopolskiego w ramach MAŁOPOLSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

II miejsce w Powiatowym Konkursie "Bliżej Teatru"

OSIĄGNIĘCIA - 2015/2016

Lp. KONKURS UCZESTNICY KLASA MIEJSCE OPIEKUN
1 XXI Konkurs Wiedzy Biblijnej Agnieszka Prykowska Vc kwalifikacja
do etapu
dekanalnego
Edyta Kwiecień
XXI Konkurs Wiedzy Biblijnej Klaudia Skóra VIa kwalifikacja
do etapu
dekanalnego
Edyta Kwiecień
XXI Konkurs Wiedzy Biblijnej Roksana Mazur VIa kwalifikacja
do etapu
dekanalnego
Edyta Kwiecień
2 Wojewódzki Biblijny Konkurs Tematyczny "Z dobrą nowiną przez życie" Agnieszka Prykowska Vc finalista Edyta Kwiecień
Wojewódzki Biblijny Konkurs Tematyczny "Z dobrą nowiną przez życie" Klaudia Skóra VIa II
etap szkolny
Edyta Kwiecień
3 Przyrodniczy Konkurs Tematyczny "Skarby przyrody i ich ochrona" Agnieszka Prykowska Vc I
etap szkolny
Małgorzata Karcz - Rogóż
Przyrodniczy Konkurs Tematyczny "Skarby przyrody i ich ochrona" Adam Szymanek Va II
etap szkolny
Danuta Stach
Przyrodniczy Konkurs Tematyczny "Skarby przyrody i ich ochrona" Julia Kocjan VIc III
etap szkolny
Małgorzata Karcz - Rogóż
4 Małopolski Konkurs Matematyczny Natalia Mrówka VIa I
etap szkolny
Małgorzata Wąsiel
Małopolski Konkurs Matematyczny Wawrzyniec Sioła VIa II
etap szkolny
Małgorzata Wąsiel
Małopolski Konkurs Matematyczny Adam Szymanek Va III
etap szkolny
Małgorzata Wąsiel
5 Powiatowy Konkurs Recytatorski Patryk Chochół IIId I
etap szkolny
Mirosława Indyka
Powiatowy Konkurs Recytatorski Lena Polarz IIIa II
etap powiatowy
Wicemistrz Powiatu
Olkuskiego
Małgorzata Osuch
Powiatowy Konkurs Recytatorski Wiktoria Pasternak Ie wyróżnienie
etap powiatowy
Grażyna Matyjasik
6 Powiatowy Konkurs "Dzieło Hansa Humla w poezji i sztuce" Wiktor Makowski Vb I
kat. fotografia
Anna Brzezińska
Urszula Baran
Powiatowy Konkurs "Dzieło Hansa Humla w poezji i sztuce" Maria Orczyk Va II
kat. fotografia
Anna Brzezińska
Urszula Baran
Powiatowy Konkurs "Dzieło Hansa Humla w poezji i sztuce" Małgorzata Rogozik VIc wyróżnienie
kat. fotografia
Anna Brzezińska
Urszula Baran
Powiatowy Konkurs "Dzieło Hansa Humla w poezji i sztuce" Zuzanna Polak Va II
kat. rysunek
Anna Brzezińska
Urszula Baran
7 Miejsko - Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek Zespół wokalny
kl.I-III
IIIc II
kat. zespół
Dagmara Gołąbek
Renata Rybak
Miejsko - Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek Oliwia Kotas IVd III
kat. solista
kl.IV-VI
Dorota Stachowicz - Mączka
8 Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "The Best" Kacper Słodek VIc II Anna Witecka
9 Miejsko - Gminny Konkurs Języka Angielskiego Kacper Słodek VIc I
kat.językowa
Anna Witecka
Miejsko - Gminny Konkurs Języka Angielskiego Wojciech Jeliński VIc III
kat.językowa
Anna Witecka
10 Miejsko - Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej "I'm Singing" Oliwia Kotas IVd II Anna Witecka
11 Powiatowy Konkurs "Omnibus" Iga Kłeczek Id I
etap powiatowy
Barbara Skipiała
Powiatowy Konkurs "Omnibus" Mikołaj Nosowicz IIIa II
etap powiatowy
Małgorzata Osuch
12 Miejsko - Gminny Konkurs "EKO - PLAST" Inga Ziarko Ie III Grażyna Matyjasik
Miejsko - Gminny Konkurs "EKO - PLAST" Angelika Szczęsna IId III Marta Romanek
13 Powiatowy Szkolny Festiwal Piosenki "MŁODE TALENTY" Zespół wokalny I Urszula Baran
14 XVI Miejsko–Gminnego Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych Zespół teatralny "Świetliki" III
Brązowa Maska
A.Warzecha-Szymczak
A.Słuszniak-Ziarno
M.Kaczmarczyk
15 XIII Powiatowy Konkurs Matematyczny "Dexter" Szymon Kocjan IIId I
etap miejsko-gminny
Mirosława Indyka
16 Miejsko - Gminny Konkurs Ekologiczny Szymon Kocjan IIId II
etap miejsko-gminny
kat.wiedzowy
Mirosława Indyka
Miejsko - Gminny Konkurs Ekologiczny Wiktoria Kwapińska IVb II
etap miejsko-gminny
kat.plastyczny
Arkadiusz Królewicz
17 IX Diecezjalnym Konkursie "Moja Kapliczka" Oliwia Muszalska IVa laureatka Edyta Kwiecień
18 XIV Powiatowym Konkursie Religijnym "Tacy sami" Oliwia Muszalska IVa wyróżnienie Edyta Kwiecień
19 XV Wojewódzkim Konkursie Literacko-Plastycznym "Jan Paweł II - patron najgodniejszy" Marcin Spyt IIe wyróżnienie Edyta Kwiecień
Magda Piątek-Marcinkowska
20 XIII Miejsko-Gminny Konkurs Religijny "Święta Siostra Faustyna-Apostołka Miłosierdzia Bożego" Agnieszka Prykowska Vc finalistka Edyta Kwiecień
XIII Miejsko-Gminny Konkurs Religijny "Święta Siostra Faustyna-Apostołka Miłosierdzia Bożego" Julia Kocjan VIc finalistka Edyta Kwiecień
21 Powiatowy Konkurs "Sławni Kompozytorzy" Julia Kocjan VIc I Urszula Baran
Powiatowy Konkurs "Sławni Kompozytorzy" Katarzyna Śliwoń VIc II Urszula Baran
22 Powiatowy Konkurs plastyczny "Co się komu w duszy gra" Igor Kasprzyk Vb I Urszula Baran
Anna Brzezińska
Dorota Kowalczyk
23 Powiatowy Konkurs Plastyczny "Czarodziejskie Baśnie" Angela Szczęsna IId wyróżnienie Marta Romanek
24 Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jesień w lesie grzyby niesie" Zuzanna Tomczyk If II Joanna Kosmala
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jesień w lesie grzyby niesie" Gabriel Kopeć If III Joanna Kosmala

Zawody Powiatowe w Pływaniu Szkoły Podstawowe Olkusz 14.01.2016r.-
LAUREACI Z NASZEJ SZKOŁY




Finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego


Od początku

OSIĄGNIĘCIA - 2014/2015

Lp. KONKURS UCZESTNICY KLASA MIEJSCE OPIEKUN
1 "PIERWSZY KROK SPORTOWY" Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej na Ścieżce i Trampolinie Amelia Dessauer Ia II Olimpia Ocieczek-Mrówka
Jacek Czerniak
"PIERWSZY KROK SPORTOWY" Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej na Ścieżce i Trampolinie Maciej Korczak Va IV Olimpia Ocieczek-Mrówka
Jacek Czerniak
"PIERWSZY KROK SPORTOWY" Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej na Ścieżce i Trampolinie Natalia Mrówka Va IX Olimpia Ocieczek-Mrówka
Jacek Czerniak
2 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Trampolinie i Ścieżce Maja Wróblewska IIIa I Olimpia Ocieczek-Mrówka
Jacek Czerniak
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Trampolinie i Ścieżce Oskar Wójcik IIIa III Olimpia Ocieczek-Mrówka
Jacek Czerniak
3 Wojewódzki Konkurs Humanistyczny Anna Kluczewska VIa kwalifikacja
do etapu
rejonowego
Marta Marszałek
4 Wojewódzki Przyrodniczy Konkurs Tematyczny "Skarby przyrody i ich ochrona" Anna Kluczewska VIa kwalifikacja
do etapu
rejonowego
Danuta Stach
5 Wojewódzki Biblijny Konkurs Tematyczny "Z Dobrą Nowiną przez życie" Julia Gwiazdoń VIa kwalifikacja
do etapu
rejonowego
Ewa Sarecka
Wojewódzki Biblijny Konkurs Tematyczny "Z Dobrą Nowiną przez życie" Anna Kluczewska VIa kwalifikacja
do etapu
rejonowego
Ewa Sarecka
6 Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Anna Kluczewska VIa kwalifikacja
do etapu
rejonowego
Piotr Dąbrowa
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Emilia Kowal VIc kwalifikacja
do etapu
rejonowego
Anna Witecka
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Wiktoria Szymanek VIc kwalifikacja
do etapu
rejonowego
Anna Witecka
7 Wojewódzki Konkurs Matematyczny Jakub Soborski VIa kwalifikacja
do etapu
rejonowego
Jolanta Podlewska - Caraballo
8 I Wojewódzki Konkurs "Moje miejsce na Ziemi" Kinga Tracz IIIb I miejsce
kat. literacka
Ewa Szczerba - Rendak
9 Powiatowy Konkurs Recytatorski
etap szkolny
Jakub Kluczewski IIIa kwalifikacja
do etapu
gminnego
Maria Świda - Obrycka
Powiatowy Konkurs Recytatorski
etap szkolny
Maja Braumberger IIId kwalifikacja
do etapu
gminnego
Grażyna Matyjasik
Powiatowy Konkurs Recytatorski
etap szkolny
Patryk Chochół IId kwalifikacja
do etapu
gminnego
Mirosława Indyka
10 Miejsko-Gminny Kokurs Kolęd i Pastorałek Oliwia Kotas
Martyna Łaskawiec
IIId III Grażyna Matyjasik
Miejsko-Gminny Kokurs Kolęd i Pastorałek Paweł Kamiński VIa III Urszula Baran
Miejsko-Gminny Kokurs Kolęd i Pastorałek Zespół klas IV - VI:
Julia Dudek
Julia Kocjan
Anna Gruca
Katarzyna Śliwoń
Roksana Dyba
Roksana Mazur
Kinga Leśniak
Joanna Jankowska
III Urszula Baran
11 Powiatowy Konkurs "Dzieło Hansa Humla w poezji i sztuce" Anna Gruca Vc II Urszula Baran
Powiatowy Konkurs "Dzieło Hansa Humla w poezji i sztuce" Wiktor Makowski IVb II Urszula Baran
Powiatowy Konkurs "Dzieło Hansa Humla w poezji i sztuce" Katarzyna Śliwoń Vc III Urszula Baran
12 Powiatowy Konkurs Matematyczny "DEXTER" Jakub Kluczewski IIIa II
etap
gminny
Maria Świda - Obrycka
Powiatowy Konkurs Matematyczny "DEXTER" Krzysztof Mędrek IIIa kwalifikacja
do etapu
gminnego
Maria Świda - Obrycka
Powiatowy Konkurs Matematyczny "DEXTER" Maciej Szotek IIId kwalifikacja
do etapu
gminnego
Grażyna Matyjasik
13 XX Konkurs Wiedzy Biblijnej Anna Kluczewska VIa kwalifikacja
do etapu
rejonowego
Ewa Sarecka
XX Konkurs Wiedzy Biblijnej Julia Gwiazdoń VIa II Ewa Sarecka
XX Konkurs Wiedzy Biblijnej Natalia Wojtarowicz VIa kwalifikacja
do etapu
rejonowego
Ewa Sarecka
14 Miejsko-Gminny Konkurs "Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą" Anna Kluczewska VIa kwalifikacja
do etapu
gminnego
Jolanta Podlewska-Caraballo
Danuta Stach
Miejsko-Gminny Konkurs "Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą" Alicja Koźlik VIb kwalifikacja
do etapu
gminnego
Jolanta Podlewska-Caraballo
Danuta Stach
Miejsko-Gminny Konkurs "Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą" Jakub Soborski VIa wyróżnienie Jolanta Podlewska-Caraballo
Danuta Stach
15 Miejsko-Gminny Konkurs Języka Polskiego "Aby język giętki..." Julia Chochół
Julia Gwiazdoń
Anna Kluczewska
VIb
VIa

VIa
II Marta Marszałek
16 Powiatowy Konkurs "Człowiek w środowisku" Anna Kluczewska
Emilia Kowal
Wiktoria Szymanek
VIa

VIc

VIc
I Danuta Stach
17 Konkurs - "Olkusz - moje miasto" Jakub Kluczewski IIIa I Maria Świda - Obrycka
18 Miejsko - Gminny Konkurs Ekologiczny Maciej Szotek IIId II Grażyna Matyjasik
Miejsko - Gminny Konkurs Ekologiczny Jakub Kluczewski IIIa III Maria Świda - Obrycka
19 Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego Jan Barczyk
Maciej Korczak
Kamila Pietruszka
Patrycja Lis
IVa II Małgorzata Wąsiel
20 "Kangur" - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Szymon Kocjan IId wyróżnienie Mirosława Indyka
"Kangur" - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Jakub Kluczewski IIIa wyróżnienie Maria Świda - Obrycka
"Kangur" - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Wiktor Starczyński IVa wyróżnienie Małgorzata Wąsiel
"Kangur" - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Paweł Kamiński VIa wyróżnienie Jolanta Podlewska-Caraballo
"Kangur" - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Wiktoria Szymanek VIc wyróżnienie Jolanta Podlewska-Caraballo
21 "Potyczki z komputerem" - Miejsko - Gminny Konkurs Informatyczny Anna Kluczewska VIa I Jadwiga Kluczewska
22 "Myszką malowane" - Miejsko - Gminny Konkurs Informatyczny Krzysztof Kowala IIId wyróżnienie Grażyna Matyjasik
23 Miejsko - Gminny Konkurs Plastyczny "Co się komu w duszy gra" Maria Opiela VIa Grand Prix Anna Brzezińska
Urszula Baran
Miejsko - Gminny Konkurs Plastyczny "Co się komu w duszy gra" Klaudia Rafalik IIIc I Dorota Kowalczyk
Miejsko - Gminny Konkurs Plastyczny "Co się komu w duszy gra" Igor Kasprzyk IVb III Dorota Kowalczyk
Miejsko - Gminny Konkurs Plastyczny "Co się komu w duszy gra" Igor Kowalczyk IVb wyróżnienie Anna Brzezińska
Urszula Baran
Miejsko - Gminny Konkurs Plastyczny "Co się komu w duszy gra" Kinga Tracz IIIb wyróżnienie Anna Brzezińska
Urszula Baran
24 Szkolny Festiwal Piosenki "Młode talenty" Kamińska Dominika
Anna Piechowicz
Anna Gruca
Julia Kocjan
Joanna Jankowska
Julia Dudek
Katarzyna Śliwoń
zespół II Urszula Baran
25 Powiatowy Konkurs "Sylwetki słynnych kompozytorów" Julia Gwiazdoń VIa wyróżnienie Urszula Baran
26 I Diecezjalny Konkurs "Śladami Patronów Diecezji Sosnowieckiej" Roksana Dyba Va I Edyta Kwiecień
27 VIII Diecezjalny Konkurs "Moja Kapliczka" Kamila Pietruszka Va wyróżnienie Edyta Kwiecień
27 Powiatowy Konkurs "Tacy sami" Weronika Czopik VIa I Ewa Sarecka


OSIĄGNIĘCIA - 2013/2014

WYNIKI WIOSENNEGO TURNIEJU W AKROBATYCE SPORTOWEJ I TRAMPOLINIE



Lp. KONKURS UCZESTNICY KLASA MIEJSCE OPIEKUN
1 Małopolski Konkurs Humanistyczny Aleksandra Polańska VIc eliminacja do etapu rejonowego Anna Łuszczak
2 Małopolski Konkurs Przyrodniczy Marceli Elsner VIc eliminacja do etapu rejonowego Danuta Stach
Małgorzata Karcz-Rogóż
Małopolski Konkurs Przyrodniczy Igor Hamerlik VIc eliminacja do etapu rejonowego Małgorzata Karcz-Rogóż
Małopolski Konkurs Przyrodniczy Anna Kluczewska Va FINALISTA Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego Danuta Stach
Małopolski Konkurs Przyrodniczy Julia Tarchoł VIb eliminacja do etapu rejonowego Danuta Stach
3 Małpolski Konkurs Biblijny Aleksandra Polańska VIc eliminacja do etapu rejonowego Ewa Sarecka
4 Diecezjalny Konkurs Biblijny Anna Kluczewska Va I miejsce - finał Ewa Sarecka
5 Powiatowy Konkurs "Jesień w lesie grzyby niesie" Daniel Stach
Kacper Stach
IId I miejsce - finał Grażyna Matyjasik
6 Powiatowy Konkurs Recytatorski Kacper Stach IId I miejsce
eliminacje do etapu gminnego
Grażyna Matyjasik
Powiatowy Konkurs Recytatorski Karolina Knop-Hamerlik IIa II miejsce
eliminacje do etapu gminnego
Maria Świda-Obrycka
Powiatowy Konkurs Recytatorski Wiktor Górecki IIIb III miejsce
eliminacje do etapu gminnego
Sylwia Konik
Anna Brzezińska
7 Powiatowy Konkurs "Dzieła Hansa Humla w poezji i malarstwie" Anna Gruca IVc I miejsce
kat. malarstwo
Urszula Baran
Powiatowy Konkurs "Dzieła Hansa Humla w poezji i malarstwie" Julia Dudek IVc I miejsce
kat. fotografia
Urszula Baran
Powiatowy Konkurs "Dzieła Hansa Humla w poezji i malarstwie" Julia Kocjan IVc II miejsce
kat. fotografia
Urszula Baran
8 Miejsko-gminny Konkurs Informatyczny dla klas IV - VI "Potyczki z komputerem" Anna Kluczewska Va I miejsce
eliminacja do etapu miejskiego
Jadwiga Kluczewska
Miejsko-gminny Konkurs Informatyczny dla klas IV - VI "Potyczki z komputerem" Adrian Mielczarek Va II miejsce
eliminacja do etapu miejskiego
Jadwiga Kluczewska
Miejsko-gminny Konkurs Informatyczny dla klas IV - VI "Potyczki z komputerem" Patryk Dusza VIb III miejsce
eliminacja do etapu miejskiego
Jadwiga Kluczewska
9 Miejsko-gminny Konkurs Informatyczny dla klas I - III "Myszką malowane" Krzysztof Kowala IId I miejsce
eliminacja do etapu miejskiego
Grażyna Matyjasik
Miejsko-gminny Konkurs Informatyczny dla klas I - III "Myszką malowane" Maria Orczyk IIIa II miejsce
eliminacja do etapu miejskiego
Jadwiga Kluczewska
Miejsko-gminny Konkurs Informatyczny dla klas I - III "Myszką malowane" Maja Braumberger IId III miejsce
eliminacja do etapu miejskiego
Grażyna Matyjasik
10 Miejsko-gminny Konkurs "Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą" Jakub Soborski Va I miejsce
eliminacja do etapu miejsko - gminnego
Jolanta Podlewska-Caraballo
Miejsko-gminny Konkurs "Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą" Hubert Smutek VIa II miejsce
eliminacja do etapu miejsko - gminnego
Jolanta Podlewska-Caraballo
Miejsko-gminny Konkurs "Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą" Agnieszka Bartos VIa III miejsce
eliminacja do etapu miejsko - gminnego
Jolanta Podlewska-Caraballo
11 Powiatowy Konkurs Matematyczny "DEXTER" Wiktor Starczyński IIIa I miejsce
ETAPU POWIATOWEGO
Lilla Rech
Powiatowy Konkurs Matematyczny "DEXTER" Krawczyk Dominik IIIa X miejsce
w eliminacjach powiatowych
Lilla Rech
Powiatowy Konkurs Matematyczny "DEXTER" Adam Szymanek IIIa III miejsce
eliminacja do etapu gminnego
Lilla Rech
Powiatowy Konkurs Matematyczny "DEXTER" Igor Elsner IIIa IV miejsce
eliminacja do etapu gminnego
Lilla Rech
12 Powiatowy Konkurs "OMNIBUS" Barbara Mocio Ia II miejsce
w eliminacjach gminnych
Małgorzata Osuch
Powiatowy Konkurs "OMNIBUS" Kamil Ziaja IIa III miejsce
w eliminacjach gminnych
Maria Świda-Obrycka
Powiatowy Konkurs "OMNIBUS" Adam Szymanek IIIa V miejsce
w eliminacjach gminnych
Lilla Rech
13 Powiatowy Konkurs "MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII" Martyna Pasich IIIa Finalista Powiatowego Konkursu "Mały Mistrz Ortografii" Lilla Rech
Powiatowy Konkurs "MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII" Igor Elsner IIIa II miejsce
eliminacja do etapu gminnego
Lilla Rech
Powiatowy Konkurs "MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII" Adam Szymanek IIIa III miejsce
eliminacja do etapu gminnego
Lilla Rech
Powiatowy Konkurs "MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII" Dominik Sambor IIIa IV miejsce
eliminacja do etapu gminnego
Lilla Rech
14 Konkurs "OLKUSZ - MOJE MIASTO" /wiedzowy/ Jakub Kluczewski IIa I miejsce
eliminacja do etapu miejsko - gminnego
Maria Świda - Obrycka
Konkurs "OLKUSZ - MOJE MIASTO" /wiedzowy/ Martyna Pasich IIIa II miejsce
eliminacja do etapu miejsko - gminnego
Lilla Rech
Konkurs "OLKUSZ - MOJE MIASTO" /wiedzowy/ Maciej Szotek IId III miejsce
w FINALE
Grażyna Matyjasik
Konkurs "OLKUSZ - MOJE MIASTO" /wiedzowy/ Anna Kluczewska Va I miejsce
w FINALE
Danuta Stach
Jerzy Kubok
Konkurs "OLKUSZ - MOJE MIASTO" /wiedzowy/ Julia Tarchoł VIb II miejsce
eliminacja do etapu miejsko - gminnego
Danuta Stach
Jerzy Kubok
Konkurs "OLKUSZ - MOJE MIASTO" /wiedzowy/ Hubert Szotek Vc III miejsce
eliminacja do etapu miejsko - gminnego
Danuta Stach
Jerzy Kubok
15 Konkurs "OLKUSZ - MOJE MIASTO" /plastyczny kl.I-III/ Daniel Stach IId I miejsce
eliminacja do etapu miejsko - gminnego
Grażyna Matyjasik
Anna Brzezińska
Konkurs "OLKUSZ - MOJE MIASTO" /plastyczny kl. IV-VI/ Anna Gruca IVc I miejsce
eliminacja do etapu miejsko - gminnego
Urszula Baran
Anna Brzezińska
16 Konkurs ekologiczny /wiedzowy kl. I - III/ Jakub Kluczewski II a wyróżnienie w finale etapu miejsko - gminnego Maria Świda - Obrycka
Konkurs ekologiczny /wiedzowy kl. I - III/ Patryk Maj III b II miejsce w finale etapu miejsko - gminnego Sylwia Konik
Anna Brzezińska
Konkurs ekologiczny /wiedzowy kl. I - III/ Martyna Pasich III a III miejsce w finale etapu miejsko - gminnego Lilla Rech
Konkurs ekologiczny /plastyczny kl. I - III/ Maja Banasińska II a eliminacja do etapu miejsko - gminnego Maria Świda - Obrycka
Konkurs ekologiczny /plastyczny kl. IV - VI/ Natalia Jamróg IV a eliminacja do etapu miejsko - gminnego Urszula Baran
17 Konkurs Diecezjalny "MOJA ULUBIONA KOLĘDA" Anna Baron VI c I miejsce
w FINALE
Ewa Sarecka
18 Powiatowy Konkurs plastyczny "Woda jako środowisko życia" Wiktor Starczyński III a II miejsce
w FINALE
Lilla Rech
Powiatowy Konkurs plastyczny "Woda jako środowisko życia" Amelia Błyskuń III a wyróżnienie
w FINALE
Lilla Rech
19 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Mój region - moja zakładka - śladami Oskara Kolberga" Katarzyna Lidwin II d I miejsce
w FINALE
Anna Brzezińska
Urszula Baran
20 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" kat. "Żaczek" kl.2 Jakub Kluczewski II a wynik bardzo dobry Maria Świda - Obrycka
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" kat. "Żaczek" kl.2 Bartłomiej Radwański II d wyróżnienie Grażyna Matyjasik
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" kat. "Maluch" kl.3 Wiktor Starczyński III a wyróżnienie Lilla Rech
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" kat. "Maluch" kl.3 Patryk Maj III b wyróżnienie Sylwia Konik
Anna Brzezińska
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" kat. "Maluch" kl.4 Wawrzyniec Sioła IV a wyróżnienie Małgorzata Wąsiel
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" kat. "Beniamin" kl.5 Paweł Kamiński V c wyróżnienie Jolanta Podlewska - Caraballo
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" kat. "Beniamin" kl.5 Alicja Koźlik V b wyróżnienie Jolanta Podlewska - Caraballo
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" kat. "Beniamin" kl.5 Anna Kluczewska V a wyróżnienie Jolanta Podlewska - Caraballo