Wyniki egzaminów ósmoklasisty naszych uczniów w roku szkolnym 2022/2023

Z ogromną radością informujemy, że nasi uczniowie osiągnęli najwyższe wyniki z egzaminów ósmoklasistów wśród samorządowych podstawówek powiatu olkuskiego. Na podstawie danych z OKE przedstawiamy średnią z egzaminów trzech przedmiotów, jakie zdawali ósmoklasiści: z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Oto porównanie wyników naszej szkoły z wynikami w kraju:

Nasi uczniowie byli bardzo dobrze przygotowani do egzaminów ósmoklasisty, co potwierdzili świetnymi wynikami. Gratulujemy uczniom i dziękujemy naszym nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do egzaminów. Wyniki naszych absolwentów zdecydowanie przewyższają średnie wyniki w kraju.
Tegorocznym ósmoklasistom życzymy podobnych rezultatów!!!

OSIĄGNIĘCIA - 2023/2024

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH - KLASY IV - VIII

VII Powiatowy Maraton Języka Angielskiego

MIĘDZYNARODOWY KONKURS: "KANGUR MATEMATYCZNY"