22.10.2015r.- Owoce w szkole

22 października w naszej szkole namawialiśmy uczniów do jedzenia zdrowych przekąsek. Przewodnie hasło obchodów brzmiało: "Jem zdrowo - warzywnie, owocowo".
Na pierwszym piętrze szkolnego korytarza można było oglądać wystawę warzywno - owocowych stworów wykonanych przez uczniów klas drugich. Wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczniów jak również rodziców i dziadków naszych podopiecznych.
Uczniowie obejrzeli spektakl pt.: "Królewna Śmieszka", w którym aktorzy w zabawny sposób nakłaniali widzów do solidnego mycia warzyw i owoców przed ich zjedzeniem. Następnie wszystkie klasy otrzymały warzywno - owocowe przekąski. Życzymy smacznego.
Za sprawne przeprowadzenie akcji dziękujemy:  Skórze, Dorocie Kowalczyk, Annie Brzezińskiej, Małgorzacie Wąsiel oraz wszystkim wychowawczyniom klas drugich.

tekst: p.M.Wąsiel