27.10.2015r - Rajd do Ojcowskiego Parku Narodowego

Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, odbył się ostatni w roku rajd zamykający sezon turystyczny.
W dniu 27 października na porannej zbiórce pojawiło się 27 członków szkolnego koła SKKT - uczniów klas IV-VI oraz troje opiekunów: Danuty Stach, Jolanty Podlewskiej - Caraballo oraz Piotra Dąbrowy. W związku z tym, iż pogodę mieliśmy zamówioną, podobnie jak doskonałego przewodnika p. Witeckiego, wystarczyło tylko zabrać trochę prowiantu i doskonałe humory a wynikiem był wspaniale spędzony czas w pięknych okolicznościach przyrody. Rozpoczęliśmy od przejazdu autokarem do Skały, gdzie pierwszym punktem było zdobycie Grodziska, na szczycie którego znajduje się sympatyczny, klimatyczny kościółek oraz pustelnia. Potem przeszliśmy przez centrum miasteczka, by skierować się wspaniałym, przechodzącym przez piękny, pełen kolorów, październikowy las szlakiem do Ojcowa. Tam, w parku zakończyliśmy niezwykle udaną wyprawę i ok godz. 14 udaliśmy się w podróż powrotną.
Miejmy nadzieję, iż to wspaniałe zakończenie sezonu będzie dobrą wróżbą na następny, już 2016 rok, na który już teraz wszystkich zapraszamy!

tekst:p.Piotr Dąbrowa

Rajd