29.10.2013r. "Bajka o komputerowym Rycerzu i Księżniczce z książki"

Dnia 29 października 2013r. klasy IIc, IIIc, IVb, IVc wybrały się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu na przedstawienie w wykonaniu Wrocławskiego Teatru Och Art pt."Bajka o komputerowym Rycerzu i Księżniczce z książki". Krainie wyobraźni groziło niebezpieczeństwo! Zły czarnoksiężnik chciał zniszczyć to, co najpiękniejsze w świecie. Stawili mu czoła Księżniczka z książki i Rycerz z komputera. Ale aby pokonać groźnego przeciwnika najpierw musieli pokonać swoje uprzedzenia i słabości.
Ten interaktywny spektakl, pełen piosenek i zabawnych sytuacji uczył dzieciaki, dlaczego warto czytać książki, a także jak mądrze i bezpiecznie korzystać z komputera.
Spektakl bardzo podobał się wszystkim dzieciakom, aktorzy otrzymali gromkie brawa...
Korzystając z pięknej, słonecznej pogody klasy czwarte odwiedziły pobliski Stary Cmentarz a młodsze wróciły spacerkiem do szkoły.

tekst i zdjęcia: p. Joanna Kosmala