04.12.2015r. - Mikołaj w Miśkolandzie

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. Pomimo braku białego puchu, Święty Mikołaj i tym razem nie zawiódł. Pojawił się 4  grudnia w "Miśkolandzie", aby wszystkim grzecznym dzieciom z klasy 1"b" i 1"f" wręczyć wspaniałe prezenty. Podczas spotkania z Mikołajem wszyscy obecni zaśpiewali piosenki i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. To był wyjątkowy dzień i na długo zapadnie dzieciom w pamięci. Panie animatorki zadbały o naszych milusińskich poprzez zabawy z chustą animacyjną, zabawy na podłodze interaktywnej, malowanie buziek a także wspaniałe tatuaże. Nie zabrakło również zabaw na konstrukcji. Uczniowie świetnie bawili się. Ten dzień spędzony w świątecznym nastroju, przy świątecznej muzyce będzie niezapomniany.

tekst:p.Joanna Nowosińska

Spotkanie z Mikołajem