22.03.2016r. - Apel wielkanocny dla klas IV - VI

Uroczyste bicie dzwonów i radosny śpiew "Alleluja" oznajmiają nam, że nadeszły największe dla chrześcijan święta - Wielkanoc. Montaż słowno-muzyczny pt. "Zbawienie przyszło przez krzyż" przygotowany przez uczniów kl. VIa, VIb, VIc, Va, IVa, IVd pod opieką Ewy Jarno-Sadowskiej, Edyty Kwiecień, Jolanty Szram pomógł nam przygotować się do owocnego przeżycia najważniejszych dla katolików świąt wielkanocnych. Oprawę muzyczną przygotowała kol. Urszula Baran z chórem naszej szkoły.
Budząca się na wiosnę do nowego życia przyroda jest obrazem nowego życia, którym obdarza nas zmartwychwstały Chrystus, nadziei na lepsze jutro i wiary w zwycięstwo dobra nad złem.
Oby Zmartwychwstały Chrystus udzielił nam łaski silnej wiary, niezłomnej nadziei i gorącej miłości.

tekst: p. Edyta Kwiecień

Inscenizacja