21.04.2016r. - Etap powiatowy Konkursu "Omnibus" - 2016r.

W czwartek 21 kwietnia o godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Olkuszu odbył się finał XV edycji Powiatowego Konkursu "OMNIBUS".
Do pierwszego etapu, który odbył się w lutym przystąpiło ponad kilkuset uczniów z 39 szkół powiatu olkuskiego. Spośród nich wyłoniono 118 uczestników, którzy walczyli na etapie miejsko - gminnym o udział w finale. Najlepszych 21 uczniów zmagało się z zadaniami o najwyższym stopniu trudności, aby zdobyć "TYTUŁ OMNIBUSA" powiatu olkuskiego.
OMNIBUSEM powiatu olkuskiego KLAS I została Iga Kłeczek z SP nr 2 w Olkuszu
OMNIBUSEM powiatu olkuskiego KLAS II została Emilia Mistur z SP z Zarzecza
OMNIBUSEM powiatu olkuskiego KLAS III została Julia Cofalik z SP nr 1 w Bukownie
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Olkuszu składa serdeczne podziękowania sponsorom, którzy od lat wspierają organizatorów konkursu. Wyrazy wdzięczności za każdą pomoc kierujemy do posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej pana Jacka Osucha, do radnego miasta pana Apolinarego Ćwięczka, do pana Juliana Kowalczyka - właściciela stacji benzynowej, do dyrektora Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa w Urzędzie Miasta i Gminy Olkusz oraz do Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2. To dzięki nim zwycięzcy oprócz pamiątkowych dyplomów otrzymali cenne nagrody m in. globusy, gry logiczne, quizy, puzzle, zestawy olejnych pasteli, książki oraz puchary. Serdecznie gratulujemy laureatom. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji za rok.

Zmagania konkursowe