25.05.2016r. - Happening "NIE DAJE MOCY UŻYWANIE PRZEMOCY"

"NIE DAJE MOCY UŻYWANIE PRZEMOCY" - pod takim hasłem w środę 25 maja 2016 roku, na olkuskim rynku odbył się happening, podsumowujący akcję propagującą działania związane z profilaktyką i przeciwdziałaniem przemocy w rodzinach i w szkole. Organizatorem był Zespół Interdyscyplinarny do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. W happeningu wzięli udział uczniowie naszej szkoły z następujących klas: IV b (pod opieką wych. W. Skóry), IV c (pod opieką wych. A. Witeckiej), VI a (pod opieką wych. U.Baran) oraz VI b (pod opieką wych. A. Jędrzejek). W czasie trwania happeningu wręczono dyplomy i nagrody za udział w konkursie plastycznym "NIE DAJE MOCY UŻYWANIE PRZEMOCY". Wyróżnienie otrzymali: Amelia Kiełtyka z kl. IVa, Jakub Przepiórka z kl. IVc oraz Natalia Jamróg z kl. VIb.

tekst: p.A.Jędrzejek