06.06.2016r. - Wycieczka do Ogrodzieńca

Dnia 6 czerwca klasa 1f pojechała busem na wycieczkę, by świętować Dzień Dziecka. Na dzieciaki czekało mnóstwo atrakcji. Na początku zwiedziły Park Miniaturowych Zamków, wśród nich Wawel, Pieskowa Skała, Ojców. Potem zrobiło się strasznie w Domu Strachów, niektórzy wcale się nie bali a innym nie było do śmiechu. Następnie czekała wspaniała przygoda w Parku Doświadczeń Fizycznych, w którym uczniowie mogli polecieć w symulatorze lotu i zobaczyć wiele ciekawych doświadczeń. Kolejna atrakcja, na którą czekały wszystkie dzieciaki to zjazd na torze saneczkowym i zabawa w Parku Rozrywki. Na zakończenie pobytu wszystkie dzieci dostały pysznego loda. Wycieczka była bardzo udana i na pewno uczniowie odwiedzą jeszcze Podzamcze.

tekst: p.J.Kosmala

wycieczka