Zbiórka makulatury

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Olkuszu kolejny już rok brali udział w "szkolnej zbiórce makulatury". Akcja trwała od września 2015r. do maja 2016r. Ośmiokrotnie do szkoły przyjeżdżali pracownicy firmy TOMAD, aby odebrać zebrane kilogramy surowca.
Zbiórkę zakończono 20 maja. W sumie zebrano 41 ton makulatury. Środki finansowe uzyskane ze sprzedaży przeznaczono na zakup nagród rzeczowych dla uczniów oraz pomocy i sprzętów szkolnych. W bieżącym roku szkolnym nagrodzonych zostało 166 uczniów, którzy przynieśli 100 lub więcej kilogramów zużytego papieru.
Szczególne podziękowania należą się Pani Magdalenie Drygale, która codziennie ważyła i skrupulatnie zapisywała ilość przyniesionej makulatury.
Dziękujemy również rodzicom, którzy bardzo aktywnie włączyli się do akcji. Zapraszamy i zachęcamy do udziału w "zbiórce" już od września.

tekst: p.M.Michalik

Apel