27.10.2016r. - Marsz Wszystkich Świętych

"Gdy Wszyscy Święci idą do nieba…"
Z tą pieśnią na ustach wyruszył Marsz Wszystkich Świętych ze szkół położonych w południowej części Olkusza do Kościoła Świętego Maksymiliana na Osiedlu Młodych w dniu 27 października 2016 r. Najliczniejsza grupa około 250 uczestników, wyruszyła ze Szkoły Podstawowej Nr 2 (uczniowie wraz z nauczycielami). Humory nam dopisywały, pogoda rozpieszczała, atmosfera życzliwości i miłości panowała pośród nas - ale jak mogło być inaczej, gdy wśród nas było tylu Świętych. Wszystkim bardzo dziękujemy. Rodzicom za pomoc w przygotowaniu przebrań, nauczycielom za cudowną zabawę i opiekę, dzieciom za wspólną zabawę, Księżom za serdeczności, tańce, a także za chwile skupienia i modlitwy. Do zobaczenia za rok na Marszu Wszystkich Świętych.

tekst:p.E.Sarecka

Fotorelacja z Marszu Wszystkich Świętych