02.12.2016r. - Regiolalny Konkurs Plastyczny "Anioł na"

2 grudnia 2016 roku w Miejskim Domu Kultury w Bukownie odbyło się uroczyste podsumowanie V edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego "Anioł na…"
Konkurs ten organizowany przez Zespół Szkół nr 1 i MOK w Bukownie oraz Fundację BO WARTO w Warszawie, pod honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, Burmistrza miasta Bukowna i proboszcza Parafii Rzymskokatolickiej w Bukownie, skierowany jest do uczniów z niepełnosprawnością i polega na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej anioła.
Uczniowie naszej szkoły wykonali 3 prace konkursowe, które przekazaliśmy organizatorom.
Było nam bardzo miło, gdy otrzymaliśmy informację, że spośród 106 nadesłanych z 21 powiatów prac, wyróżniono dwie kompozycje naszych uczniów. Laureatami zostali: Krzysztof Krzystanek-"Anioł na strzelanie goli",Daniel Fałda"Anioł na szybką jazdę samochodem"

GRATULACJE!

Uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki, i zostali zaproszeni do kolejnej edycji konkursu, która będzie miała zasięg ogólnopolski.

Wyróżnione prace powstały na lekcjach plastyki pod kierunkiem Joanny Jurkiewicz.

tekst i zdjęcia: p.Joanna Jurkiewicz