22.12.2016r. - Jasełka i spotkania wigilijne w klasach

22 grudnia 2016 roku w nastrój świąteczny wprowadziły nas Jasełka Bożonarodzeniowe, które przygotowali uczniowie klas III"d" i III"e" wraz z wychowawcami p.Martą Romanek i p.Magdą Piątek - Marcinkowską. W trakcie przedstawienia o Bożym Narodzeniu uczniowie wcielili się w role : Maryi, Józefa, pasterzy, trzech króli, owieczek, pięknych aniołów oraz dzieci składających dary maleńkiemu Jezuskowi. W czasie występu śpiewane były kolędy i pastorałki. To wspaniałe i wzruszające widowisko zakończyła pani dyrektor Elżbieta Lis, która złożyła wszystkim piękne świąteczne życzenia. 3 stycznia 2017 roku Jasełka przedstawiliśmy rodzicom i dziadkom w podziękowaniu za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu tego niezwykłego występu.

tekst: Marta Romanek

22 grudnia uczniowie klasy 3c spotkali się na klasowej Wigilii. Na początku było tradycyjne składanie życzeń i dzielenie się opłatkiem.
W ciepłej i rodzinnej atmosferze, przy pięknie zastawionym stole, śpiewając i słuchając polskich kolęd, poczuliśmy magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

tekst: Dagmara Gołąbek