26.01.2017r. - Dzień Babci i Dziadka w klasie IIIb i IIIc

21 stycznia i 22 stycznia obchodzone są Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej właśnie okazji 26 stycznia o godzinie 17.00, odbyło się w naszej szkole przedstawienie. Uroczystość dla swoich najbliższych zorganizowali uczniowie z klas: IIIb i IIIc pod opieką: p.L.Rech, p.M.Michalik, p.S.Konik i p.D.Gołąbek. Zarówno przed, jak i w dniu występu emocji nie brakowało. Grono przybyłych liczyło około 100 osób. Młodzi aktorzy wystawili sztukę Wandy Chotomskiej "O Tadku-Niejadku babci i dziadku", opowiadającą o chłopcu, który nie chciał jeść. Jednakże spacerek z dziadkiem i niespodziewana przygoda z balonem sprawiły, że diametralnie zmienił zdanie. Sceny mówione w występie przeplatały się z licznymi piosenkami, przez co był on zabawny i interesujący. Wieczór urozmaiciły pięknie "malowane słowem" wiersze oraz "cza-cza" dla babci i dziadka. Po przedstawieniu goście zostali zaproszeni przez rodziców na słodki poczęstunek.

tekst: Dagmara Gołąbek