12.04.2017r. - Przedstawienie pt."Wiosenna Wielkanoc"

We wtorek 12 kwietnia głośno ćwierkały w naszej szkole ptaszki z IIb i IIf, że wiosna już przyszła. A że nie wszyscy dostrzec ją mogli, ukazała się wreszcie Pani Wiosna w wielkiej krasie, przystrojona. Śpiew rozbrzmiał dźwięcznie i porywał radosnymi dźwiękami dzieci zaproszone do pięknego lasu… już zieleniejącego, igłami pachnącego i pośród kwiaty, co nęciły urodą, wielkością i kolorami.
Przyszły na wielkanocny apel, bo skromny zajączek tak się ucieszył, że wymalował pięknie mnóstwo jajeczek. Jeśli więc pisanki i kraszanki, to i stół wielkanocny dla nich znalazły dzieci. Obok baranka, palemek i ludzkiej życzliwości, miłości, szczęścia ze wspólnego przebywania i ciepłych życzeń, które po wielkanocnej piosence w wykonaniu IVc złożyła wszystkim zgromadzonym pani dyrektor Elżbieta Lis.

tekst: p.Aldona Kowal-Czyż

Przedstawienie