25.04.2017r. - Finał Powiatowego Konkursu "Omnibus"

Powiatowy konkurs wiedzy Omnibus organizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Olkuszu w  roku szkolnym 2016/2017 miał swoją XV edycję. Uczestniczą w nim uczniowie klas I - III z całego powiatu olkuskiego. Odbywa się on w trzech etapach.
W pierwszym etapie w roku bieżącym wzięło udział 751 uczniów z 39 szkół. Do drugiego miejsko - gminnego etapu, który odbył się w marcu zakwalifikowało się 117 uczniów. Zdobywcy pierwszych miejsc /21 uczniów/ przeszli do etapu powiatowego, który odbył się 25 kwietnia 2017 r. Laureaci otrzymali tytuł OMNIBUSA powiatu olkuskiego klas pierwszych, drugich i trzecich, puchary oraz pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne nagrody, które organizatorzy mogli zakupić dzięki ofiarności i wsparciu sponsorów. W tym miejscu pragniemy im serdecznie podziękować: panu posłowi Jackowi Osuchowi, panu burmistrzowi Miasta i Gminy Olkusz Romanowi Piaśnikowi, panu Apolinaremu Ćwięczkowi, panu Julianowi Kowalczykowi oraz Radzie Rodziców SP nr 2 w Olkuszu. Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i dziękujemy. Życzymy wielu sukcesów w różnorakich konkursach.

tekst: p.Barbara Skipiała

Finał