26.05.2017r. - XXII Pieszy Rajd Wiosenny

NA TURYSTYCZNYM SZLAKU

I znów piękny majowy poranek. I znów ¶wietne humory. I kolejny rok na tym razem już XXII Pieszym Rajdzie Wiosennym organizowanym przez Koło Opiekunów SKKT przy PTTK O/Olkusz. I można by powiedzieć/napisać, że to rutyna gdyby nie fakt, że rutyna kojarzy się z czym¶ nudnym a wszystkie nasze rajdy s± niepowtarzalne, majowo ¶wieże i wiosennie kolorowe. Tym razem 26 maja b.r. poznawali¶my "Walory przyrodnicze i kulturowe Ojcowskiego Parku Narodowego". Szlak wiódł cudownie malowniczymi trasami od parkingu w Czajowicach do szkoły podstawowej w S±spowie gdzie gospodarze przyjęli wszystkich uczestników "na bogato"; ¶piewem, tańcem i poczęstunkiem dla strudzonych, ale zadowolonych uczestników rajdu. W tym roku uczniowie naszej szkoły znajdowali się pod troskliw± opiek± pp. Danuty Stach, Ewy Sareckiej, Urszuli Baran, Agnieszki Warzechy-Szymczak oraz Piotra D±browy, którzy to nauczyciele serdecznie zapraszaj± wszystkich na kolejne spotkania na turystycznych szlakach.

tekst: p.Piotr D±browa

Rajd