27.10.2017r. - XXI Targi Książki w Krakowie

"Czytam i staję się wolny" - to hasło tegorocznych Targów Książki, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Zwiedzający mogli liczyć na szereg atrakcji przygotowanych przez organizatorów i wystawców. Specjalnie z myślą o najmłodszych zorganizowano Salon Książki Dziecięcej i Młodzieżowej oraz Dziecięcą Strefę Warsztatową, gdzie nie zabrakło i naszych dzieci. Konkursy czytelnicze, gry, spotkania ze znanymi autorami (np. W. Cejrowski, M. Widmark) i zdobycie ich autografów, w końcu zakup książek po promocyjnych cenach - to wszystko przyciąga wielbicieli czytania z SP2 Olkusz. Od lat wycieczka na Targi Książki cieszy się ogromnym zainteresowaniem w naszej szkole, a kto połknął bakcyla, chce co roku brać udział w tym wielkim książkowym święcie.
Zachęcamy i zapraszamy za rok na kolejne targi!

Tekst i zdjęcia: p.Agnieszka Warzecha-Szymczak