29.09.2017r. - XXII Jesienny Rajd Górski

Koło Opiekunów SKKT przy Oddziale PTTK Olkusz 29 września 2017 roku, już po raz 22 zorganizowało rajd górski. W tym roku wyruszyliśmy do Ustronia, weszliśmy na Równicę i szlakami turystycznymi zeszliśmy do Ustronia.
Na Równicy uczniowie odebrali dyplomy upamiętniające udział w tej wędrówce. W tegorocznym rajdzie uczestniczyło 401 uczniów wraz z opiekunami. Uczestnicy reprezentowali 18 szkół gminy. Szkołę Podstawową nr 2 w Olkuszu reprezentowała najliczniejsza grupa - 32 uczestników z 4 opiekunami: Magdą Piątek- Marcinkowską, Ewą Sarecką, Agatą Czerniak, Urszulą Baran. Podczas rajdu nad naszym bezpieczeństwem czuwali również przewodnicy beskidzcy. Pogoda nam dopisała, humory również. Zmęczeni, zadowoleni wróciliśmy wieczorem do Olkusza.

Tekst i zdjęcia: p.Ewa Sarecka

Rajd