29.01.2014r. "Spotkanie z Balladą"

29 stycznia 2014r do Naszej szkoły, po raz kolejny, zawitali artyści scen krakowskich, znani z cyklu programów "Spotkania z Balladą".
Jak zawsze w specyficzny dla siebie sposób, z humorem, dowcipem i nutką uszczypliwości bawili i jednocześnie uczyli uczniów klas I -VI.
Tym razem śpiewająco przypomnieli naszym uczniom - zasady bezpieczeństwa a przede wszystkim udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i wzywania odpowiednich służb ratunkowych.
Uczniowie naszej szkoły są przeszkoleni w udzielaniu pierwszej pomocy, przez przygotowanych naszych nauczycieli ale ćwiczeń i przypomnień - NIGDY DOŚĆ! Zwłaszcza w tak zabawny sposób.
Dzieci obecne na spotkaniu bawiły się doskonale i chętnie współpracowały z artystami.

tekst: p. Ewa Rendak - Szczerba

zdjęcia: p.G.Matyjasik