05.12.2017r. - Powiatowy Konkurs "Jesień w lesie grzyby niesie"

"Jesień w lesie grzyby niesie" - pod takim hasłem odbyła się VII edycja konkursu plastycznego organizowanego przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w ramach realizacji akcji oświatowo-zdrowotnej "Profilaktyka zatruć grzybami" dla uczniów klas I-III.
Na konkurs wpłynęło 111 prac z 21 palcówek nauczania i wychowania z terenu powiatu olkuskiego. Komisja konkursowa przyznała 34 nagrody i 14 wyróżnień w 4 kategoriach.
Uczniowie naszej szkoły z dużym zaangażowaniem podjęli się wykonania prac, z których tylko sześć zostało wysłanych do placówki Sanepid w Olkuszu.
Dnia 05.12.2017 o godz. 10.30 nasi zwycięzcy zostali zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród. Zostało ono poprzedzone mini konferencją związaną z lasem i jego mieszkańcami oraz zasadami właściwego zachowania się w tym miejscu.
Wszystkie prace wysłane z naszej szkoły zostały docenione i nagrodzone.
Kategoria model przestrzenny:
Olaf Zagraba kl. Ia - wyróżnienie
Alicja Adamus kl. Id - wyróżnienie
Kategoria plakat:
Inga Ziarko kl. IIIe - I miejsce
Kategoria album:
Sara Kazanecka kl. IIa - I miejsce
Rita Satora kl. IIIa - II miejsce
Julia Kowalczyk kl. Ia - III miejsce
Oprócz dyplomów i nagród rzeczowych każdy z uczestników otrzymał słodki upominek.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Słuszniak-Ziarko, Dorota Kowalczyk