21.12.2017r. - Jasełka 2017r.

Uczniowie klas IIIa,c,d,e oraz oddziałów gimnazjalnych, pod opieką nauczycieli: M.Świdy-Obryckiej, E.Rendak-Szczerby, A.Czerniak, B.Skipiały, G.Matyjasik oraz E.Sadowskiej przygotowali dla całej społeczności szkolnej przedstawienie jasełkowe pt. " Błękitny prezent". Uczniowie i nauczyciele obejrzeli go na dwa dni przed Wigilią, w niezwykłej atmosferze, która niewątpliwie towarzyszyła wszystkim w ostatnim tygodniu nauki przed Świętami Bożego Narodzenia. Po obejrzeniu jasełek i życzeniach, wypowiedzianych przez uczniów oraz dyrekcję szkoły wszyscy obecni na sali gimnastycznej przełamali się opłatkiem. Spektakl wzbudził w widzach niezwykłe wzruszenie. Miło było usłyszeć pozytywne komentarze i ciepłe słowa gratulacji. Dlatego należało jasełka przedstawić rodzicom, aby i oni mogli podziwiać swoje pociechy w roli aktorów. Rodzice licznie przybyli na przedstawienie 2 stycznia 2018r.

tekst: p.Barbara Skipiała