Zbiórka karmy

Zakończyła się trwająca przez dwa tygodnie listopada zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt. W akcji pod hasłem "Pełna miska dla schroniska" wzięło udział 52 uczniów naszej szkoły, którzy za swoje zaangażowanie otrzymali drobne nagrody.
Wszystkim serdecznie dziękujemy!
Zebraną karmę członkowie szkolnego koła LOP zawieźli do schroniska "Rafik" w Bolesławiu. Uczniowie z klas 1c, 4b, 4c i 5c obejrzeli krótką prezentację o działalności schroniska. Zabrali również kilka psów na spacer - radości nie było końca. Dziękujemy pracownikom schroniska za tę możliwość.
Jeżeli jesteście bliżej zainteresowani pomocą bezdomnym zwierzętom, adopcją samotnych psów, czy kotów lub akcjami na ich rzecz, zajrzyjcie na stronę internetową: www.schroniskoboleslaw.pl
Opiekunki SK LOP
Dagmara Gołąbek