XVII Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"BOŻE NARODZENIE TRADYCJA I WSPÓŁCZESNOŚĆ"

Konkurs zakończyliśmy sukcesem, ponieważ spośród 861 prac z 68 placówek oświatowych, jury postanowiło nagrodzić 2 prace z naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.
Laureatami tej edycji konkursu zostali: Marcin Spyt z klasy 4 e szkoły podstawowej oraz Kornelia Szlachta z klasy 2a gimnazjum.
Organizatorzy czyli Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini zaprosili laureatów na uroczysty wernisaż, który odbył się 12 stycznia w ich siedzibie. Mogliśmy podziwiać tam wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace, a było co podziwiać…, a także wysłuchać koncertu świątecznego i obejrzeć Jasełka w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych i teatralnych PMDK w Trzebini.
Nasi laureaci, czyli Marcin Spyt i Kornelia Szlachta, a także ja, byliśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że przygotowane prace znalazły się na wystawie i już planujemy, by w przyszłym roku powtórzyć ten sukces.
Laureatom serdecznie gratuluję, a wszystkich zachęcam do spróbowania swych sił w przyszłorocznej edycji konkursu.
Joanna Jurkiewicz