21.12.2017r. - Klasa VIa na lodowisku

W piękny, czwartkowy, przedświąteczny poranek 355 dnia roku (21 grudnia), uczniowie klasy 6a wraz z wychowawczynią Joanną Jurkiewicz i panią Marzeną Pałką, jako pierwsi z klas podstawowych, wybrali się na lodowisko znajdujące na rynku w Olkuszu (gdzie "powitała ich" orkiestra górnicza i pan burmistrz).
Uczniowie bawili się świetnie! Jeździli, wywracali się, a przede wszystkim widniał uśmiech na ich pięknych twarzach! Niektórzy jeździli lepiej, niektórzy trochę gorzej. Mimo to dawali radę i byli zadowoleni z pobytu na lodowisku. Zmęczeni, ale jakże ucieszeni po lodowisku poszli dumnym krokiem do pizzerii, bo kto by nie był głodny po półtorej godzinie jazdy!? Kiedy uczniowie się najedli, wrócili autobusem pod szkołę i właśnie stamtąd wszyscy rozeszli się do swoich domów.
Być może klasa 6a jeszcze przed feriami wybierze się na lodowisko lub jakąś inną wycieczkę po swoim mieście, ponieważ tego dnia zachowywali się bardzo dobrze.(Potwierdzam, Joanna Jurkiewicz)

Uczennica klasy 6a Izabela Łukasiewicz