12.04.2018r. - Finał Powiatowego Konkursu "OMNIBUS"

FINAŁ KONKURSU

Powiatowy konkurs wiedzy "Omnibus" organizowany jest od 16 lat przez Szkołę Podstawową nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Olkuszu. Uczestniczą w nim uczniowie klas I - III z całego powiatu olkuskiego. Odbywa się on w trzech etapach. 12 kwietnia odbył się 3 etap tego konkursu, w którym 21 finalistów walczyło o tytuł "Omnibusa".

Laureaci otrzymali puchary, pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne nagrody, które organizatorzy mogli zakupić dzięki ofiarności i wsparciu sponsorów.
Serdecznie dziękujemy: panu posłowi Jackowi Osuchowi, panu burmistrzowi Miasta i Gminy Olkusz Romanowi Piaśnikowi, panu naczelnikowi Wydziału Ochrony Środowiska Łukaszowi Rychlewskiemu, panu Apolinaremu Ćwięczkowi, panu Julianowi Kowalczykowi oraz Radzie Rodziców SP nr2 w Olkuszu. Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i dziękujemy. Życzymy wielu sukcesów w różnorodnych konkursach.

RELACJA Z KONKURSU

FINAŁ KONKURSU