25.05.2018r. - V Forum Przyrodnicze w Wolbromiu

25 maja 2018r. reprezentacja naszej szkoły pod opieką p.: D.Gołąbek i p.: M.Michalik wzięła udział w V Powiatowym Forum Przyrodniczym LOP w Wolbromiu. Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem: "Tajemnice Bałtyku" i miało na celu pogłębienie wiadomości o naszym polskim morzu. Oprócz przedstawicieli placówek oświatowych na spotkanie przybyli urzędnicy z Wydziału Środowiska w Wolbromiu, delegaci Nadleśnictwa Olkusz oraz inni zaproszeni goście. Na początku uczniowie rodzimej placówki dali piękny występ teatralny. Kolejnym punktem było obejrzenie krótkiego filmu o Bałtyku. Następnie odbył się odczyt prezentacji multimedialnych o jego faunie. Uczennice z klas: 4b i 4c naszej szkoły (Marta Czerniak, Hanna Gołąbek, Zuzanna Gwizdała oraz Sandra Sołtysik) opowiadały o foce szarej. Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne upominki.

tekst: p.M.Michalik