25.10.2018r. - Ślubowanie klas I

Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu.
To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole dnia 25 października 2018r. Swoją obecnością w tym wspaniałym dniu zaszczycił nas Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz p.Roman Piaśnik, Dyrektor Samorządowego Zespołu Edukacji w Olkuszu p.Paulina Polak, Dyrekcja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Integracyjnego Nr 1 p.Tomasz Tomsia, p.Urszula Bednarz - Skawińska, p.Barbara Opiela, p.Andrzej Banyś, nauczyciele i rodzice.
Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu i recytacji. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mali artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami i słodyczami od naszych gości. Następnie złożyły przysięgę na sztandar szkoły i zostały pasowane ołówkiem na uczniów naszej szkoły.
Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za przybycie i udział w uroczystości.

Drodzy Pierwszoklasiści!
Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!

tekst: Grażyna Matyjasik