15.11.2018r. - Marsz trzeźwości

Sprawozdanie z działań profilaktycznych realizowanych
w ramach kampanii "No promil No problem"

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły angażowali się w realizację zadań związanych z promowaniem trzeźwości wśród kierowców i pasażerów w celu ograniczenia liczby osób kierujących pod wpływem alkoholu. Podjęto następujące działania:
* Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie XI edycji kampanii społecznej No promil No problem. W ramach tego konkursu wykonano plakaty i ulotki. Wyróżnione prace zostały nagrodzone i zaprezentowane całej szkole w formie wystawy pokonkursowej.
* Wykonano gazetkę propagującą idee akcji No promil No problem.
* Wykonano plakaty i transparenty związane z kulturą i odpowiedzialnością na drodze.
* W dniu 15.11.2018r, w obrębie naszej szkoły odbył się "Marsz trzeźwości". Uczniowie dążyli do zmiany społecznego nastawienia wobec nietrzeźwych kierowców poprzez rozdawanie ulotek i balonów kampanijnych oraz rozmowy z przechodniami.
Fotorelacja z działań realizowanych w ramach kampanii No promil no problem.

tekst:p.Patrycja Tomsia