22.10.2018r. - Klasy 2c i 2d w siedzibie telewizji TVN

Dnia 22 października uczniowie klas 2c i 2d odwiedzili siedzibę telewizji TVN w Krakowie. W ramach wycieczki mieli niepowtarzalną okazję zwiedzenia stacji. Dowiedzieli się również wielu ciekawostek na temat jej funkcjonowania. Na miejscu uczniów przywitał pan Jerzy Kramarczyk, który od wielu lat związany jest z teatrem oraz telewizją. Dubbingował min. głosy postaci znanej wszystkim dzieciom bajki „Listonosz Pat”. Uczniowie zasiadając w studiu programu "Rozmowy w toku" z zaciekawieniem słuchali jego opowieści. Dostali również szansę stworzenia własnego nagrania, podczas którego wykazali się talentem wokalnym. Następnie udali się do budynku, w którym realizowane są seriale "Szkoła" i "Szpital", co wzbudziło ich wielką ciekawość. Podekscytowani, zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia wrócili do szkoły.

tekst:p.Dagmara Gołąbek