30.11.2018r. - Zbiórka karmy

30 listopada 2018r. zakończyła się coroczna, szkolna akcja "Pełna miska dla schroniska". Podobnie, jak w latach ubiegłych zbiórka karmy prowadzona była na rzecz zwierząt ze schroniska "RAFIK" w Bolesławiu. Tym razem oprócz pożywienia i smakołyków, uczniowie zgromadzili również posłania, środki czystości i zabawki dla psów i kotów.
Tegoroczną akcję wsparli wolontariusze, działający na rzecz przytuliska, którzy przekazali na nasze ręce ulotki dla wszystkich uczniów oraz naklejki dla wszystkich uczestników.
W zbiórce wzięła udział społeczność całego zespołu szkolno - przedszkolnego: przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej oraz uczniowie oddziału gimnazjalnego. W sumie 93 osoby, które w ramach wdzięczności zostały obdarowane drobnym upominkiem. Im wszystkim serdecznie dziękujemy w imieniu swoim, pracowników schroniska i zwierzaków. Spisaliście się na medal! Zapraszamy za rok!
Opiekunowie SK LOP
Dagmara Gołąbek i Maria Michalik