01.04.2014r. Spotkanie czytelnicze klas drugich
z okazji Międzynarodowego Dnia Książki

W kwietniu 2014r uczniowie klas drugich naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu czytelniczym z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci. W trakcie spotkania dzieci rozwiązywały zagadki związane z najpiękniejszymi baśniami H. Ch. Andersena, tańczyły do piosenki "Na wyspach Bergamutach", opowiadały o swoich ulubionych książkach. Wysłuchały również opowiadania A. Onichimowskiej pt. "Zasypianka z jajem" oraz uczestniczyły w zabawach dydaktycznych z rekwizytami, które sprawdzały ich znajomość literatury dziecięcej. Spotkanie zakończyło się ogłoszeniem konkursu plastycznego "Moja zakładka do książki". Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone i wyeksponowane.
Organizatorkami były: A. Jacak i A. Warzecha-Szymczak wraz z uczennicami z klasy 4c.

tekst:p. A. Warzecha-Szymczak

zdjęcia: p. G. Matyjasik