14.02.2020r. - Bal karnawałowy dla uczniów klas pierwszych

W dniu 14 lutego w SP nr 2 odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas pierwszych. Tego dnia już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach szkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, konduktora ,Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

tekst: p.Joanna Nowosińska