23.05.2014r.- XIX Rajd Wiosenny

23 maja 2014r. odbył się XIX Pieszy Rajd Wiosenny. Tegoroczny rajd przebiegał pod hasłem "Historia Olkusza ze szczególnym uwzględnieniem historii ratusza i wieży kościelnej". Organizatorami rajdu jest Koło Opiekunów SKKT przy PTTK O/Olkusz.
54 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami (D. Stach,D. Gołąbek, E. Sarecką, M. Piątek-Marcinkowską, U. Baran, G. Matyjasik i P. Dąbrową) wybrało trasę nr 4. Do Osieka dotarliśmy autokarami, a potem szliśmy szlakiem św. Jakuba do Olkusza. W SP nr 1 na uczestników rajdu czekały zimne napoje i kiełbaski, a także ciekawy program artystyczny w wykonaniu uczniów. Tradycyjnie uczestnicy rajdu brali udział w konkursach przygotowanych przez organizatorów rajdu. Pogoda dopisała, humory też.
Do zobaczenia za rok!

"Rajd Wiosenny"