13.06.2014r. Spotkanie z Zeusem - teatrzyk "Świetliki"

13 czerwca 2014r. koło teatralne "Świetliki" zaprosiło wszystkich uczniów klas 4-6 na przedstawienie pt.: "Spotkanie z Zeusem". Było to trzecie w tym roku szkolnym przedstawienie w wykonaniu kółka teatralnego. W pierwszym okresie pokazaliśmy spektakl z okazji Dnia Edukacji Narodowej - "Skąd sie wziął nauczyciel na świecie", oraz "Kleksografię" - inscenizację wierszy J. Brzechwy w czasie Dnia Otwartego Szkoły.
"Spotkanie z Zeusem" to spektakl, w którym występują bogowie greccy. Trochę ich jednak unowocześniliśmy - Atena pisała sms-y na komórce, Zeus wystąpił w glanach, Afrodyta koniecznie chciała mieć perfumy Chanel a Ares zagrzewał wszystkich do boju Red Bullem. Dodatkowo występuje też nauczycielka, która próbuje przekazać uczniom wiedzę o mitach. Z jakim skutkiem? Odpowiedzieć mogą tylko widzowie, którzy przybyli na spotkanie z Zeusem.
Całoroczną pracę z kołem "Świetliki" prowadziły nauczycielki: D. Kowalczyk, M. Piątek - Marcinkowska, A. Warzecha-Szymczak.