02.10.2014r. Jesienny rajd szkolny

Rajd szkolny - opowieść niezwykła

Wydarzyło się to w czwartek października drugiego roku dwa tysiące czternastego. Na rajd tradycyjny, szkolny a jesienny, po raz już dziesiąty wybrała się ekipa zespołu szkolno - przeszkolnego integracyjnego. W miejscowości Osiek zaczęliśmy przygodę ku mecie w Olkuszu, radosnym pochodem idąc i żartując, deszczyk zaklinając, za nic wciąż obecność jego sobie mając. Święty nas Pan Jakub szlakiem swym prowadził, gdzie trzeba zatrzymał i drogę doradził. Mimo kropel wielu, co nam chmurki dały, rajdzik /jako zwykło/ wyszedł nam wspaniały. Troszki się niektórzy /oj dana, dana/ o nastroje bali, ale przecie my nie z soli - dziś każdy rajd chwali. Tak i ten dziesiąty Rajd Szkolny Jesienny mimo, że dość mokry /i właśnie dlatego/ to jednak pamiętny...z powodu owego.

tekst: p.Piotr Dąbrowa

"Maszerujemy w każdych warunkach"