22.10.2014r. Ślubowanie klas pierwszych

"Jedynym produktem, który człowiek otrzymuje bez instrukcji obsługi, jest dziecko"

Andrzej Majewski

22 października 2014r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. W środę na godzinę 17.00 licznie przybyli zaproszeni goście: Dyrekcja, przedstawiciele grona pedagogicznego oraz rodziny uczniów.
Na początek "mali artyści" z udziałem kolegów ze starszych klas zaprezentowali program artystyczny. Następnie, zgodnie z tradycją odbyło się pasowanie na ucznia. Po przyjęciu pierwszoklasistów w poczet społeczności uczniowskiej, wszystkie klasy wraz z wychowawcami wzięły udział w "sesji fotograficznej", a główni bohaterzy wieczoru zostali obdarowani upominkami.
Nad całością uroczystości opiekę sprawowały: p. Jadwiga Soczówka- klasa Ia, p. Lilla Rech i Maria Michalik - klasa Ib, p. Sylwia Konik i Joanna Kosmala- klasa Ic, p. Marta Romanek - klasa Id, p. Magda Piątek- Marcinkowska- klasa Ie oraz p. Agata Czerniak- prowadząca.
Uroczystość ślubowania zakończyła okres adaptacyjny dzieci i rodziców w nowym środowisku.

tekst: p.Maria Michalik

"Uroczystość"