20.11.2014r. XX Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej

" Idźcie, na cały świat i  głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!"
Mk, (16, 15 )
26 uczestników wyłonionych w  szkolnych eliminacjach Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej, po raz trzeci już , spotkało się w Szkole Podstawowej nr 2 Oddziałami Integracyjnymi w Olkuszu na dekanalnych eliminacjach. Zmagania znawców Ewangelii wg św. Marka , oprócz opiekunów, obserwowali i dopingowali: Dziekan Dekanatu Olkuskiego , ks. Kanonik Henryk Januchta, Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Integracyjnego Nr 1 w Olkuszu, mgr Tomasz Tomsia, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 mgr Elżbieta Lis. Nad merytoryczną poprawnością czuwała pani metodyk mgr Bożena Szymonek, ks. Krystian z parafii św. Maksymiliana w Olkuszu.
I miejsce zdobyła: Julia Gwiazdoń - uczennica Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Integracyjnego Nr 1 Szkoły Podstawowej Nr2 z Oddziałami Integracyjnymi w Olkuszu- opiekun mgr Ewa Sarecka
II miejsce zdobyły, jednakową liczbą punktów, uczennice;
- Natalia Pandel -uczennica Szkoły Podstawowej w Braciejówce -opiekun mgr Halina Osuszek,
- Maria Sroka - uczennica Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Żuradzie - opiekun mgr Danuta Komuńska.
Uczennice te wezmą udział w finale XX Konkursu Wiedzy Biblijnej w Sosnowcu i walczyć będą z uczestnikami z całej diecezji.
Życzymy powodzenia!

tekst: p.Ewa Sarecka