11.02.2015r - I etap Powiatowego Konkursu "Omnibus"

W środę 18 marca o godzinie 9:00 w wybranych szkołach podstawowych, w sześciu gminach odbędzie się drugi, gminny etap Powiatowego Konkursu "OMNIBUS" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jarosława Iwaszkiewicza w Olkuszu. Zmagania uczniów klas I - III w tym roku odbywają się już po raz trzynasty. Do etapu szkolnego przystąpiło trzydzieści siedem szkół z powiatu olkuskiego. Wyłoniono 108 uczniów (listę nazwisk przedstawiamy w zakładce "Konkursy"), którzy wezmą udział w dalszej rywalizacji. Laureaci etapu drugiego w kwietniu będą walczyć o tytuł "OMNIBUSA" powiatu olkuskiego oraz o cenne nagrody. Organizatorki konkursu cieszą się z niesłabnącego zainteresowania konkursem, gratulują wszystkim uczestnikom i życzą powodzenia.

tekst i zdjęcia: Barbara Skipiała