NAGRODY BURMISTRZA MIASTA I GMINY OLKUSZ
ROK SZKOLNY 2018/2019
NAGRODZENI:
LISTA NAGRODZONYCH ZA OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
ROK SZKOLNY 2017/2018
ROZDANIE NAGRÓD BURMISTRZA MIASTA I GMINY OLKUSZ - 23.06.2018r.
ROK SZKOLNY 2016/2017
ROZDANIE NAGRÓD BURMISTRZA MIASTA I GMINY OLKUSZ - 23.06.2017r.
NAGRODZENI:
LISTA NAGRODZONYCH ZA OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
ROK SZKOLNY 2015/2016
ROZDANIE NAGRÓD BURMISTRZA MIASTA I GMINY OLKUSZ - 22.06.2016r.
NAGRODZENI:
ZA OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
Lp. | UCZEŃ | KLASA | OPIEKUN |
1 | Szymon Kocjan | IIId | Mirosława Indyka |
2 | Iga Kłeczek | Id | Barbara Skipiała |
3 | Lena Polarz | IIIa | Małgorzata Osuch |
4 | Mikołaj Nosowicz | IIIa | Małgorzata Osuch |
5 | Wiktoria Kwapińska | IVb | Jolanta Podlewska - Caraballo |
6 | Maciej Barczyk | IVa | Jolanta Podlewska - Caraballo |
7 | Katarzyna Śliwoń | VIc | Urszula Baran Anna Brzezińska |
8 | Julia Kocjan | VIc | Elżbieta Lis Małgorzata Karcz-Rogóż Urszula Baran |
9 | Wojciech Jeliński | VIc | Elżbieta Lis Anna Witecka |
10 | Kacper Słodek | VIc | Anna Witecka |
11 | Wiktor Makowski | Vb | Urszula Baran Anna Brzezińska |
12 | Agnieszka Prykowska | Vc | Edyta Kwiecień |
13 | Igor Kasprzyk | Urszula Baran Anna Brzezińska Dorota Kowalczyk |
|
14 | Adam Szymanek | Va | Małgorzata Wąsiel |
15 | Jakub Kluczewski | IVa | Jolanta Podlewska-Caraballo |
16 | Zespół: Oliwia Kotas Joanna Jankowska Julia Dudek Anna Gruca Julia Kocjan Anna Piechowicz Katarzyna Śliwoń |
Urszula Baran | |
17 | Zespół: Agnieszka Piechowicz Dawid Kowalczyk Wiktor Makowski Anna Piechowicz Anna Gruca Katarzyna Śliwoń Dominika Kowalczyk Kinga Marcinkowska Justyna Zwolińska Małgorzata Rogozik Kacper Słodek |
Agnieszka Warzecha-Szymczak Agnieszka Słuszniak-Ziarko Marta Kaczmarczyk |
ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:
1 | Adam Szymanek | Va | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
2 | Julia Walasek | Va | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
3 | Igor Soborski | IVa | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
4 | Marta Roszak | VIa | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
5 | Kamila Pietruszka | VIa | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
6 | Martyna Pasich | Va | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
7 | Natalia Mrówka | VIa | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
8 | Dominik Krawczyk | Va | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
9 | Maciej Korczak | VIa | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
10 | Tobiasz Gomółka | VIa | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
11 | Natalia Jamróg | VIa | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
12 | Jakub Jędrzejek | Va | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
13 | Jakub Kluczewski | IVa | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
14 | Katarzyna Jeleń | Va | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
15 | Aleksander Kuś | Va | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
16 | Amelia Błyskuń | Va | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis |
17 | Jan Barczyk | VIa | Jerzy Borzęcki Krzysztof Lis |
18 | Oliwia Banaszkiewicz | Va | Jerzy Borzęcki Przemysław Krzysztof Lis |
19 | Jakub Sośnierz | Va | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski Krzysztof Lis Zdzisław Gregorski |
20 | Lena Polarz | IIIa | Przemysław Wójcikowski |
21 | Mikołaj Nosowicz | IIIa | Przemysław Wójcikowski |
22 | Kacper Giec | IIb | Przemysław Wójcikowski |
23 | Julia Janik | IIIa | Przemysław Wójcikowski |
24 | Helena Jarosz | IIIa | Przemysław Wójcikowski |
25 | Maja Kaszuba | IIIa | Przemysław Wójcikowski |
26 | Kinga Korcz | IIId | Przemysław Wójcikowski |
27 | Wiktor Kuś | IIIa | Przemysław Wójcikowski |
28 | Bartosz Płonka | IVa | Przemysław Wójcikowski |
29 | Maksym Choma | IIIa | Przemysław Wójcikowski |
30 | Amelia Dessauer | IIa | Olimpia Ocieczek-Mrówka Jacek Czerniak |
31 | Wiktor Starczyński | Va | Marek Starczyński |
32 | Piotr Stopa | Ia | Olimpia Ocieczek-Mrówka Jacek Czerniak |
33 | Oliwia Tomsia | IIIa | Przemysław Wójcikowski |
34 | Kacper Halaczek | IIa | Olimpia Ocieczek-Mrówka Jacek Czerniak Dawid Dec |
35 | Leon Wróblewski | IVa | Rafał Lebiest Justyna Lebiest |
36 | Maja Banasińska | IVa | Rafał Lebiest Justyna Lebiest |
37 | Maja Wróblewska | IVa | Rafał Lebiest Justyna Lebiest Olimpia Ocieczek-Mrówka Jacek Czerniak |
38 | Oskar Wójcik | IVa | Rafał Lebiest Justyna Lebiest |
07.04.2016r. - Powiatowy Konkurs "Bliżej Teatru"
Z radością informujemy, że nasza szkoła kolejny rok z rzędu jest laureatem Powiatowego Konkursu "Bliżej Teatru" -
kategoria: edukacja i uczestnictwo. Wręczanie dyplomów odbyło się w czwartek 7 kwietnia br., przy okazji obchodów Dnia Teatru,
w Zespole Szkół nr 3 im. A. Kocjana w Olkuszu. Organizatorem tej wyjątkowej gali było Stowarzyszenie
Teatralno - Literackie w Olkuszu. Uroczystość zgromadziła przedstawicieli Stowarzyszenia, władz gminnych, z Burmistrzem
Miasta i Gminy Olkusz Romanem Piaśnikiem na czele, a także znakomitych literatów z naszego powiatu i miłośników
teatru, w tym dyrektorów, nauczycieli i uczniów z olkuskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jury
konkursu doceniło nasze działania na rzecz trwania oraz rozwoju kultury teatralnej i uhonorowało nas przyznaniem II miejsca
w powiecie.
Cieszymy się, że edukacja oraz uczestnictwo w życiu teatralnym Dwójki są od lat tak wysoko cenione. Nasi nauczyciele, którzy
regularnie jeżdżą na przedstawienia, "zarażają" miłością do sztuki swoich uczniów. Zdajemy sobie sprawę, że liczne wyjazdy do
teatrów, opery, filharmonii, częste wyjścia na przedstawienia organizowane w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu są nie
tylko atrakcyjnym urozmaiceniem szkolnych dni, ale przede wszystkim okazją do uwrażliwienia uczniów na sztukę. Ważną rolę spełniają
tu warsztaty i przeglądy teatralne oraz konkursy recytatorskie, w których dzieci chętnie biorą udział. Ponadto
w szkole od lat prężnie działa Szkolny Teatr "Świetliki". Nasi uczniowie - jak na miłośników teatru przystało - swoimi
występami uświetniają wszelkie szkolne uroczystości.
Szkolny koordynator ds. teatru Marta Marszałek
ROK SZKOLNY 2014/2015
ROZDANIE NAGRÓD BURMISTRZA MIASTA I GMINY OLKUSZ - 24.06.2015r.
NAGRODZENI:
ZA OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
Lp. | UCZEŃ | KLASA | OPIEKUN |
1 | Jakub Kluczewski | IIIa | Maria Świda - Obrycka |
2 | Klaudia Rafalik | IIIc | Dorota Kowalczyk |
3 | Maciej Szotek | IIId | Grażyna Matyjasik |
4 | Julia Gwiazdoń | VIa | Ewa Sarecka |
5 | Weronika Czopik | VIa | Ewa Sarecka |
6 | Anna Gruca | Vc | Urszula Baran Anna Brzezińska |
7 | Paweł Kamiński | VIa | Jolanta Podlewska - Caraballo |
8 | Katarzyna Śliwoń | Vc | Urszula Baran Anna Brzezińska |
9 | Wiktor Makowski | IVb | Urszula Baran Anna Brzezińska |
10 | Anna Kluczewska | VIa | Jadwiga Kluczewska |
11 | Maria Opiela | VIa | Urszula Baran |
12 | Wiktoria Szymanek | VIc | Jolanta Podlewska - Caraballo |
13 | Wiktor Starczyński | IVa | Małgorzata Wąsiel |
14 | Drużyna: Jan Barczyk Maciej Korczak Patrycja Lis Kamila Pietruszka |
IVa | Małgorzata Wąsiel |
15 | Zespół wokalny: Julia Dudek Joanna Jankowska Julia Kocjan Anna Piechowicz Anna Gruca Katarzyna Śliwoń Dominika Kamińska |
Urszula Baran | |
16 | Drużyna: Anna Kluczewska Emilia Kowal Wiktoria Szymanek |
Danuta Stach | |
17 | Drużyna: Julia Gwiazdoń Anna Kluczewska Julia Chochół |
Marta Marszałek |
ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:
18 | Igor Soborski | IIIa | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski |
19 | Helena Jarosz | Przemysław Wójcikowski | |
20 | Oliwia Banaszkiewicz | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski |
|
21 | Jan Barczyk | IVa | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski |
22 | Amelia Błyskuń | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski |
|
23 | Katarzyna Gałka | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski |
|
24 | Katarzyna Jeleń | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski |
|
25 | Emilia Kowal | VIc | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski |
26 | Dominik Krawczyk | IVa | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski |
27 | Aleksander Kuś | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski |
|
28 | Jakub Soborski | VIa | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski |
29 | Mikołaj Synowiec | VIa | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski |
30 | Adam Szymanek | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski |
|
31 | Jakub Kluczewski | IIIa | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski |
32 | Anna Kluczewska | VIa | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski |
33 | Wiktoria Szymanek | VIc | Jerzy Borzęcki Przemysław Wójcikowski |
34 | Julia Jesień | VIa | Marian Gawęda |
35 | Wiktor Starczyński | IVa | Marek Starczyński |
36 | Kamila Pietruszka | Va | Olimpia Ocieczek Czerniak |
37 | Natalia Mrówka | Va | Olimpia Ocieczek Czerniak |
38 | Jakub Sośnierz | IVa | Olimpia Ocieczek Czerniak |
39 | Maciej Korczak | Va | Olimpia Ocieczek Czerniak |
40 | Amelia Dessauer | Ia | Olimpia Ocieczek Czerniak |
41 | Anna Piechowicz | Vc | Kazimierz Skalniak Małgorzata Panasiuk |
42 | Adrian Mielczarek | VIa | Adam Słabiak |
43 | Kacper Halaczek | Ia | Ewa Halaczek |
44 | Julia Janik | IIa | Przemysław Wójcikowski |
45 | Maksym Choma | IIa | Przemysław Wójcikowski |
46 | Mokołaj Nosowicz | IIa | Przemysław Wójcikowski |
Uczniowie, którzy otrzymali stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz:
- Anna Kluczewska
- Mikołaj Synowiec
- Wiktoria Szymanek
- Adam Szymanek
- Wiktor Starczyński
- Jakub Sośnierz
- Emilia Kowal
- Natalia Mrówka
GRATULUJEMY!!!
ROK SZKOLNY 2013/2014 - 24.06.2014r.
zdjęcia: p.Wanda Kluczewska i p.Joanna Szotek
KLASY I - III
LAUREAT | KLASA | KONKURS | OPIEKUN |
Maciej Szotek | IId | III Miejsce w Konkursie "Olkusz, moje miasto" | Grażyna Matyjasik |
Wiktor Starczyński | IIIa | I Miejsce w Konkursie Matematycznym "Dexter" | Lilla Rech |
Patryk Maj | IIIb | II Miejsce w Konkursie Ekologicznym | Sylwia Konik Anna Brzezińska |
Dominik Krawczyk | IIIa | III Miejsce w Konkursie Matematycznym "Dexter" | Lilla Rech |
Martyna Pasich | IIIa | III Miejsce w Konkursie Ekologicznym | Lilla Rech |
KLASY IV - VI
LAUREAT | KLASA | KONKURS | OPIEKUN |
Julia Dudek | IVc | I Miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Dzieło Hansa Humla w poezji i plastyce" | Urszula Baran Anna Brzezińska |
Anna Gruca | IVc | I Miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Dzieło Hansa Humla w poezji i plastyce" | Urszula Baran Anna Brzezińska |
Julia Kocjan | IVc | I Miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Dzieło Hansa Humla w poezji i plastyce" | Urszula Baran Anna Brzezińska |
Wawrzyniec Sioła | IVa | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" | Małgorzata Wąsiel |
Paweł Kamiński | Vc | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" | Jolanta Podlewska - Caraballo |
Anna Kluczewska | Va | I Miejsce w Konkursie "Olkusz, moje miasto" | Danuta Stach Jerzy Kubok |
Anna Kluczewska | Va | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" | Jolanta Podlewska - Caraballo |
Anna Kluczewska | Va | Finalista etapu wojewódzkiego w Małopolskim Konkursie Przyrodniczym | Danuta Stach |
Anna Kluczewska | Va | I Miejsce etap dekanalny w Diecezjalnym Konkursie Biblijnym | Ewa Sarecka |
Alicja Koźlik | Vb | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" | Jolanta Podlewska - Caraballo |
Anna Baron | VIc | I Miejsce w Powiatowym Konkursie "Tacy sami" | Ewa Sarecka |
Jonasz Jochemczyk | VIc | II Miejsce w Powiatowym Konkursie "Sylwetki Sławnch Kompozytorów" | Urszula Baran Anna Brzezińska |
Bartłomiej Krawczyk | VIc | III Miejsce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej | Urszula Kaliś |
Aleksandra Polańska | VIc | Finalistka etapu wojewódzkiego w Małopolskim Konkursie Biblijnym | Ewa Sarecka |
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
LAUREAT | KLASA | KONKURS | OPIEKUN |
Zespół: Jakub Walusiak Adrian Mielczarek Jakub Soborski Mikołaj Synowiec Olaf Szyncel Jan Barczyk Aleksander Kuś Adam Szymanek |
V Miejsce w Wojewódzkich Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym sztafeta 8 x 50m | Krzysztof Lis | |
Zespół:
Anna Kluczewska Emilia Kowal Wiktoria Szymanek Natalia Jamróg Oliwia Banaszkiewicz Amelia Błyskuń Katarzyna Gałka Katarzyna Jeleń |
V Miejsce w Wojewódzkich Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym sztafeta 8 x 50m | Tomasz Michalik | |
Emilia Kowal | Vc | V Miejsce w Finale Wojewódzkim w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym - styl grzbietowy | Tomasz Michalik |
Mikołaj Synowiec | Va | III Miejsce w Finale Wojewódzkim w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym - styl dowolny | Krzysztof Lis |
Wiktoria Szymanek | Vc | IX Miejsce w Finale Wojewódzkim w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym - styl motylkowy | Tomasz Michalik |
Maciej Korczak | IVa | III Miejsce w II Międzynarodowym Turnieju Pod Wawelem w akrobatyce sportowej | Olimpia Ocieczek - Mrówka Jacek Czerniak |
Kamila Pietruszka | IVa | II Miejsce w II Międzynarodowym Turnieju Pod Wawelem w akrobatyce sportowej IV Miejsce w Ogólnopolskich Zawodach "Młode Talenty" w akrobatyce sportowej IX miejsce w Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i skokach na ścieżce - Rzeszów 2013 VII miejsce w Pucharze Polski w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i skokach na ścieżce - Katowice 2013 IV miejsce w Pucharze Polski w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i skokach na ścieżce - Zielona Góra |
Olimpia Ocieczek - Mrówka Jacek Czerniak |
Jakub Sośnierz | IIIa | II Miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i ścieżce - Zielona Góra | Olimpia Ocieczek - Mrówka Jacek Czerniak |