Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

1 września 2021r. w środę w sposób stacjonarny rozpoczęło naukę ponad 500 uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Olkuszu. Szczególnym wyróżnieniem było przywitanie przez Dyrekcję nowo przybyłych dzieci do klas I. na sali gimnastycznej (z z zachowaniem reżimu sanitarnego). Pan Dyrektor Tomasz Tomsia witając najmłodszych życzył sukcesów na edukacyjnej ścieżce, radości ze zdobywania (i przekazywania) wiedzy oraz znalezienia w szkolnych murach zdrowia, bezpieczeństwa i przyjaźni.
Pozostałe klasy - od II do VIII przywitane zostały po wakacjach w skromniejszym gronie, to znaczy przez wychowawców we własnych klasach.
Nowy rok szkolny niesie wiele niewiadomych, ale też nadzieję na przywrócenie pocovidowej normalności, to jest stacjonarnego trybu nauki.
Opracowała: A. Mazur