19.11.2021 Sukcesy naszych uczniów w Powiatowym Konkursie Muzyczno-Recytatorskim!

W dniu 19 listopada bieżącego roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Olkuszu odbył się XV Powiatowy Konkurs Muzyczno-Recytatorski z okazji Jubileuszu 105-lecia szkoły i 100 rocznicy nadania imienia Króla Kazimierza Wielkiego. Wydarzenie odbywało się pod hasłem "Nie ma nic bardziej ludzkiego, niż emocje".

Konkurs dzielił się na dwie kategorie wiekowe: szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Poziom, jaki prezentowali uczestnicy był bardzo wysoki. Wykonawcy świetnie pokazali swoje umiejętności recytatorskie i muzyczne, dlatego wybór laureatów był bardzo trudny.

Po długim namyśle komisja wytypowała zwycięzców. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice klas siódmych, które odniosły następujące sukcesy:

w kategorii muzycznej:

Wiktoria Pasternak zajęła 1 miejsce
Inez Smołuch otrzymała wyróżnienie

w kategorii recytatorskiej:

Pola Wójcik zajęła 2 miejsce

Serdecznie gratulujemy laureatom uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów w realizowaniu swoich pasji i marzeń!

Opracowała: M. Kluczewska