14.12.2023 - Szkolny etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

14 grudnia 2023 roku odbył się szkolny etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla edukacji wczesnoszkolnej o tematyce: "Rodzina w poezji dziecięcej". Konkurs miał na celu rozwijanie wrażliwości na piękno języka ojczystego, odkrywanie uzdolnień artystycznych, pobudzanie aktywności twórczej. Młodzi recytatorzy interpretując wiersze autorów literatury dziecięcej, zaprezentowali prawdziwą sztukę żywego słowa. Komisja konkursowa po wysłuchaniu uczestników wyłoniła laureatów. Najwyższym poziomem kunsztu recytatorskiego wykazali się następujący uczniowie:

1.Olga Gapińska z klasy IId - Mistrz Recytacji
2.Hanna Migas z klasy Ia - Wicemistrz Recytacji
3.Filip Żrałka z klasy Ic - Wicemistrz Recytacji

Uczniowie wyróżnieni w konkursie to:

1.Zuzanna Iwa z klasy IIIa
2.Marika Kulka z klasy Ia
3.Zuzanna Gęgotek z klasy IIa

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia na gminnym etapie. Pragniemy złożyć szczególne podziękowania Radzie Rodziców za zorganizowanie dla młodych recytatorów słodkiego poczęstunku.