Jasełka

Jasełka - widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane jest w polską tradycję.
Tegoroczne jasełka w Szkole Podstawowej nr2 w Olkuszu zostały przygotowane przez 47 uczniów z klasy 3A i 3D pod opieką pani Barbary Skipiały i pani Agnieszki Nocoń. Mali aktorzy odgrywając swoje role przekazali nam prawdę, że Jezus narodził się na Ziemi z miłości do nas i pragnie wciąż na nowo rodzić się w naszych sercach, ucząc nas obdarzania się nawzajem miłością.
Piękne przedstawienie zostało docenione i nagrodzone gromkimi brawami przez dyrekcję, nauczycieli, uczniów naszej szkoły i rodziców, a także przez babcie i dziadków, którzy mieli przyjemność podziwiać występ swoich wnucząt w dniu 4 stycznia 2024r. Występ był dla nich wspaniałym prezentem z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.
Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie, okazywanie wyrazów uznania i gratulacje.
Życzymy wspaniałego, rozpoczynającego się 2024 roku.