APEL WIELKANOCNY

"Hosanna, hosanna memu Bogu" - to przewodnia myśl, która towarzyszyła nam podczas tegorocznego Apelu Wielkanocnego, przygotowanego przez uczniów klas: 7a, 4a, 2d, pod opieką ks.Rafała Mosonia, oraz p.Jolanty Szram. Dekorację przygotowały Panie: Anna Nawara, Edyta Kwiecień, Angelika Rogóż, Anna Brzezińska, Jolanta Szram. Nad nagłośnieniem czuwała p.Małgorzata Jedynak.
Uczniowie przypomnieli nam biblijny obraz wizyty Marii Magdaleny, Marii, Marty oraz Apostołów Piotra i Jana przy pustym grobie Pana Jezusa. Aniołowie obwieszczali nam radosną nowinę Zmartwychwstania Syna Bożego. Mogliśmy poczuć klimat wielkiej radości zwycięstwa życia nad śmiercią, dzięki pięknemu śpiewu chórku, oraz ekspresyjnemu tańcu grupy dziewcząt. Widzownie szczególnie nagrodzili gromniki brawami Nikolę Lekston za utwór "Halleluja".
Radosnego Alleluja!