Sprawy bieżące

UWAGA - ZMIANA KONTA RADY RODZICÓW
Wpłaty dokonane na poprzedni rachunek zostaną przekazane na nowe konto

Nowy numer konta:
Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Olkuszu

ROK SZKOLNY 2019/2020

Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 5 października 2010r. o zmianie rozporządzenia o organizacji roku szkolnego (Dz.U. z 2010r. Nr. 186 poz. 1245), Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Integracyjnego Nr 1 w Olkuszu ustalił:
2 XI 2020r.,4,5 I 2021r., 25, 26, 27 V 2021r. dla klas I - VII /egzaminy klas VIII/, 28 V 2021r., 4 VI 2021r.
dniem wolnym od zajęć dydaktycznych
Uczniowie mają możliwość skorzystania w tych dniach z zajęć opiekuńczo - wychowawczych
w świetlicy szkolnej.

ROK SZKOLNY 2018/2019

Drodzy Rodzice!

W nawiązaniu do ustaleń poczynionych na ostatnim zebraniu trójek klasowych, Rada Rodziców przekazuje informacje dotyczące ubezpieczenia uczniów naszej szkoły w PZU S.A.
Pierwsza wersja zakłada kontynuację ubezpieczenia na dotychczasowych zasadach.
Istnieje jednak możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia przy jednoczesnym zwiększeniu składki.
W załącznikach znajdziecie Państwo obie propozycje. (składka w tzw. "starej" wersji może się zmienić, gdyż w załączniku znajduje się polisa obowiązująca aktualnie)
Jeżeli chodzi o dietę wypłacaną za pobyt w szpitalu ( dot. wersji rozszerzonej) obowiązują następujące zasady:
1. Pobyt w szpitalu w wyniku nw- wypłata za każdy dzień pobytu pod warunkiem hospitalizacji minimum 3 dni i nie więcej niż 60 dni.
2. Pobyt w szpitalu w wyniku choroby - wypłata za każdy dzień pod warunkiem hospitalizacji min. 6 dni i nie więcej niż 60 dni.
W rozmowie z panią Agnieszką Piaskowską, agentem PZU, ustalono, że osoby zainteresowane wersją rozszerzoną będą miały możliwość zawarcia nowej polisy. Zainteresowanych wersją rozszerzoną prosimy o zgłaszanie tego faktu do końca roku szkolnego w sekretariacie.

Z poważaniem:
Rada Rodziców S.P. nr 2 w Olkuszu

PZU - I

PZU - II

ROK SZKOLNY 2017/2018

Drodzy Rodzice!

Kolejny rok za nami.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Olkuszu pragnie gorąco podziękować wszystkim rodzicom za wpłacone składki oraz za pomoc w realizacji podejmowanych przedsięwzięć w mijającym roku szkolnym!
Dziękujemy za wsparcie finansowe oraz za zaangażowanie w życie szkoły, niezbędne do tego, abyśmy wspólnymi siłami mogli wspomóc proces dydaktyczny naszych dzieci.

W dobiegającym końca roku szkolnym, podobnie jak w poprzednich latach, fundusze zebrane w ramach składki zostały przeznaczone m.in. na dofinansowanie jesiennego rajdu szkolnego, szkolnych konkursów: Omnibus oraz Kolęd i Pastorałek, a także Balu Karnawałowego.
Rada Rodziców postanowiła również dofinansować kwotą 3000zł. zakup ławek do stołówki szkolnej.

Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy i życzymy spokojnych, słonecznych i pełnych pozytywnych wrażeń wakacji!
Do zobaczenia we wrześniu!

Z wyrazami szacunku
Rada Rodziców SP2 w Olkuszu.

ROK SZKOLNY 2016/2017

Sprawozdanie z wydatkowania środków finansowych w roku szkolnym 2016/2017