Ważne informacje 2019/2020

AKCJA "OWOCE I WARZYWA W SZKOLE"

Informacja dla rodziców

Zgody na udział w akcji dzieci otrzymają w szkole

PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Od 2 września wszystkie klasy mają zajęcia w szkole w swoich salach zgodnie z zamieszczonym wyżej planem.

Anonimowa skrzynka na sygnały.

Szanowni Rodzice Drodzy Uczniowie
Pragniemy poinformować, że w naszej szkole funkcjonuje Anonimowa skrzynka na sygnały.
Skrzynka ta znajduje się przy wejściu do pawilonu C, obok gabinetu w-ce dyrektora.
Anonimowo można zgłaszać tam problemy, o których Państwo nie chcecie mówić, a które należy rozwiązać.

PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW

DO NASZEJ SZKOŁY

W ofercie naszej szkoły znajdziecie:
  • od klasy I zajęcia na basenie szkolnym,
  • wszystkie pracownie (w tym nauczania zintegrowanego) wyposażone w sprzęt komputerowy,
  • zajęcia pozalekcyjne już od klasy I zgodnie z zainteresowaniami dzieci,
  • świetlicę czynną od 6.45 do 16.30,
  • smaczne obiady w stołówce szkolnej dla wszystkich chętnych uczniów,
  • możliwość nauki w klasach integracyjnych dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych,
  • klasy sportowe,
  • wysoko wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną,
  • zajęcia wspomagające uczniów mających trudności w nauce (zajęcia logopedyczne, zajęcia rewalidacyjne),